Järvamaa Spordiliit
 
Spordiaasta tähed 2018 valimine
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa Spordiliit

 E-Piim SPORDIHALL

Aiavilja 1, Paide 72712
Registrikood 80057126

A/a EE321010220024545010 SEB

Tegevjuht

Piret Maaring, tel. 697 1485; 5333 3067, piret.maaring@jarvasport.ee, saada e-kiri 

Projektijuht

Piret Reinfeld tel. 504 2105; 697 1485;  piret.reinfeld@jarvasport.ee

LOGO lae alla 



JUHATUS 

Esimees 

Arto Saar, tel. +372 525 7373    saar.arto@gmail.com

Liikmed: 

Jaanus Nilp, tel.+372 510 9735  jaanus.nilp@keskkonnaamet.ee

Lea Valang, tel.+372 5507 562   Lea.Valang@paidegymn.ee 

Viljar Pennert, tel. +372 5554 5000   viljar.pennert@gmail.com

Piret Reinfeld, tel. +372 504 2105  piret.reinfeld@mail.ee

Tanel Viljat, tel. +372 5681 4552 tanelviljat@gmail.com

Paul Poopuu, tel. +372 505 2240  eol@orienteerumine.ee

Revident:

Andrus Tull, tel.+372 513 6793  andrustull@hot.ee 



Juhatus + tegevjuht  5.01.2018 Järvamaa parimad ja  SL" 25" spordipeol Veskisillal 




Meie töökas juhatus suvel  juunis 2017.a



Meie juhatus aastal 2013 (vasakult Vello Talviste, Jaanus Nilp, Liisa Gritšenko, Mati Sadam, Marge Merisalu ja  Arto Saar)

JSL liimeks astumise avaldus



Spordiliit
Avalik konkurss
Autasustamise statuut
Järvamaa spordiklubide register
JSL juhatuse otsused
JSL rahastamise jaotused
JSL üldkoosoleku protokollid
TEGEVUSKAVA
Reglemendid ja taotluste vormid
Arengukava
Põhikiri
Spordiklubid
Meist
Järvamaa andekate noorsportlaste toetamine
Järvamaa omavalitsuste sporditöötajad