Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa Spordiliit

Piim SPORDIHALL

Aiavilja 1, Paide 72712
Registrikood 80057126

A/a EE321010220024545010 SEB

Tegevjuht

Piret Maaring, tel. 697 1485; 5333 3067, piret.maaring@jarvasport.ee, saada e-kiri 

Projektijuht

Piret Reinfeld tel. 504 2105; 697 1485;  piret.reinfeld@jarvasport.ee

LOGO lae alla 



JUHATUS 

Esimees 

Arto Saar, tel. +3725257373,   saar.arto@gmail.com

Liikmed: 

Jaanus Nilp, tel.+372 5109 735, jaanus.nilp@keskkonnaamet.ee

Lea Valang, tel.+372 5507 562   Lea.Valang@paidegymn.ee 

Viljar Pennert, tel. +3725554 5000   viljar.pennert@gmail.com

Piret Reinfeld, tel. +3725042105, piret.reinfeld@mail.ee

Tanel Viljat, tel. +37256814552 tyrispordiklubi@gmail.com

Paul Poopuu, tel. +3725052240 eol@orienteerumine.ee

Revident:

Andrus Tull, tel.+372 513 6793, andrustull@hot.ee 

Meie töökas juhatus aastal 2017


Meie juhatus aastal 2013

JSL liimeks astumise avaldus



Spordiliit
Avalik konkurss
Autasustamise statuut
Järvamaa spordiklubide register
JSL juhatuse otsused
JSL rahastamise jaotused
JSL üldkoosoleku protokollid
TEGEVUSKAVA
Reglemendid ja taotluste vormid
Arengukava
Põhikiri
Spordiklubid
Meist
Järvamaa andekate noorsportlaste toetamine
Järvamaa omavalitsuste sporditöötajad