Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa Spordiliit

E-Piim SPORDIHALL

Aiavilja 1, Paide 72712
Registrikood 80057126

A/a EE321010220024545010 SEB

Tegevjuht

Piret Maaring, tel. 697 1485; 5333 3067, piret.maaring@jarvasport.ee, saada e-kiri 

Projektijuht

Piret Reinfeld tel. 504 2105; 697 1485;  piret.reinfeld@jarvasport.ee



LOGO lae alla



 

JUHATUS 


Esimees

Jüri Ellram, tel. 511 7499, jyri.ellram@imaverevv.ee 

Liikmed: 

Jaanus Nilp, tel. 5109 735, jaanus.nilp@keskkonnaamet.ee

Mati Sadam, tel. 525 0582, mati.sadam@mail.ee

Arto Saar, tel.  525 7373 , arto@jjaani.ee

Vello Talviste, tel. 5246 468, vello.talviste75@gmail.com

Lea Valang, tel. 5507 562   Lea.Valang@paidegymn.ee

Viljar Pennert, tel. 5554 5000   viljar.pennert@gmail.com


Revident:

Andrus Tull, tel. 513 6793, andrustull@hot.ee


Juhatuse liikmed  2013. aastal

JSL liimeks astumise avaldus



Spordiliit
Avalik konkurss
Autasustamise statuut
Järvamaa spordiklubide register
JSL juhatuse otsused
JSL rahastamise jaotused
JSL üldkoosoleku protokollid
TEGEVUSKAVA
Arengukava
Põhikiri
Spordiklubid
Meist
Järvamaa andekate noorsportlaste toetamine
Järvamaa omavalitsuste sporditöötajad