Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Spordiklubid

JSL liimeks astumise avaldus

Järvamaa Spordiliidu liikmed

Ambla Spordiklubi, reg.kood 80085996
Piibe mnt 21, 73501 Aravete
esimees Reimo Kaasiku, 504 0455,reimo.kaasiku@gmail.com, koduleht http://www.amblask.ee/

JOKA Orienteerumisklubi, reg.kood 80079211
Mäekalda 28, 72212 Türi
esimees Paul Poopuu,  505 2240, eol@orienteerumine.ee , koduleht http://www.joka.ee/

Järva Noorte Maleklubi, reg.kood 80057178 

Kooli 1, 72718 Paide
kontaktisik Toomas Mihkelev, 5668 0278, maletom@hot.ee

Järvamaa Bridžiselts, reg.kood 80085677
Nooruse 6, 72212 Türi
juhatuse liige Jaan Pärna,  529 3973; Jaan.parna@mnt.ee

Järvamaa Kabeklubi, reg.kood 80060499
Paide                                                                                                                                                               
juhatuse liige Andrus Tull, 513 6793, andrustull@hot.ee

Järvamaa Laskespordiklubi, reg.kood 80031061
Kooli 1, 72718 Paide
juhatuse liige Tormis Saar , 529 4263 jarvalk@hot.ee

Järva Liikumispuuetega Inimeste Selts, reg.kood 80067700
Lai tn 33, 72713 Paide
juhatuse liige Siina Trutin, 385 2553, 53316949, siinat57@gmail.com

Järvamaa Ratsaspordi Klubi, reg.kood 80221086
Kirisaare küla, 73202 Roosna – Alliku vald
esimees Raivo Laanet, 515 8284, raivo@koorditallid.ee, koduleht 

http://www.koorditallid.ee/

Kergejõustikuklubi Järvala, reg.kood 80092766
Mehaanika 6 – 5, 72212 Türi
esimees Leonhard Soom,  509 6812, staadion51@gmail.com

koduleht http://www.kergejoustik.ee/

Koeru Spordiklubi, reg.kood 80031471
Paide tee 5, 73001 Koeru
juhatuse liige  Tooma Tammik ,5814 5848, toomas@koeruvv.ee

 

Korvpalliklubi Seitse, reg.kood 80056546
Tuleviku 5, 72714 Paide
esimees Janno Viilup 
tegevjuht Viljar Pennert, info@kk7.ee, koduleht  http://www.kk7.ee/

 

Kultuuri- ja Spordiklubi Alem, reg.kood 80023073
Särevere, 72101 Türi vald 
juhatuse esimees Veiko Valang, 550 7576 , veiko.valang@mail.ee

Maadlusklubi Järvamaa Matimehed, reg.kood 80166097
Anna – Haava 5 – 24, 72212 Türi
juhatuse liige Mati Sadam,  525 0582, Mati.Sadam54@gmail.com

Orienteerumisklubi Järva Karud, reg.kood 80074627
Wiedemanni 13, 72212 Türi
kontaktisik Milvi Aun, 385 7116, 5054 935, milvi.aun@keskkonnaamet.ee , koduleht www.tyri.ee/~jkarud/

Paide Autospordiklubi, reg.kood 80108059
Kevade 4 – 7, 72713 Paide
esimees Vahur Vaarma, 501 2288, vahur@alikar.ee, koduleht www.hot.ee/askpaide/

Paide Ujumisklubi, reg.kood 80173157
Ruubassaare 5, 72718 Paide
juhatuse esimees Kristi Rohtla, 5690 6096, paideujumisklubi@gmail.com

Paide Vabatahtliku Tuletõrje Selts, reg.kood 80147674
Põllu 23, 72712 Paide
Margo Tammepõld, 515 5464, margo.tammepold@rescue.ee

Paide Võrkpalliklubi, reg.kood 80048647
Mesilase tee 4, 72754, Paide vald, Viraksaare küla                                                                                                                                                                                                         
esimees Piret Reinfeld, 504 2105, piret.reinfeld@mail.ee

Roosna – Alliku Spordiklubi, reg.kood 80127660
Pargi 10, 73201 Roosna – Alliku
kontakt  Eve Sissas  5648 1165, esissas@gmail.com

Spordiklubi Imavere, reg.kood 80056210
Imavere, 72401 Imavere vald
esimees Jaanus Nilp, 510 9735, jaanusnilp@hot.ee , jaanus.nilp@keskkonnaamet.ee

Spordiklubi Esto, reg.kood 80070919
Oisu, Türi vald
esimees Margus Marrandi, 503 8151, margus@marrandi.ee

Spordiklubi Vargamäe, reg.kood 80127619
Albu, 73402 Albu vald
esimees Ahti Uppin, 521 4271, ahti@albu.ee

Spordiklubi Väätsa, reg.kood 80092157
Kooli 10, 72801 Väätsa
president Tiit Kavak, 50 16749, kavak.tiit@gmail.com

Türi Auto-Motoklubi, reg.kood 80097321
Liiva 11, 72212 Türi
Kaspar Tammist , 58010018; paidekas@hotmail.com

Türi Spordiklubide Liit reg.kood 80049061                                     
Kalevi 9, 72212, Türi
juhatuse esimees Mati Sadam
tegevjuht Tanel Viljat, 3847 185, 5041987, tyrispordiklubi@gmail.com,
koduleht http://www.tskl.ee/

Türi Võrkpalliklubi, reg.kood 80048647
Tallinna 6 – 45, 72212 Türi
esimees Villi Vantsi, 522 2473, villi.vantsi@mail.ee

Veskisilla Bowlinguklubi, reg.kood 80192812
Türi-Alliku 72231
juhatuse liige Vello Talviste,5246468,
vello.talviste75@gmail.com, koduleht http://www.vsbowling.ee/

Paide Maleklubi, reg.kood 80300242
Joodi 26 Paide 72720 Järvamaa
juhatuse liige Priit Värk, 5805 3895, priit.vark@gmail.com

MTÜ Aravete Jõujaam, reg nr. 80315290
Aasa 4 - 12 Aravete, Ambla vald
juhatuse liige Erik Kuningas, 5559 8487,tostesport@gmail.com

MTÜ Türi Vibukool, reg.kood 80311889
Lydia Koidula tn 27a Türi linn Türi 72211 Järvamaa
juhatuse liige Maarika Jäätma, 55 98 5986, tyri.vibukool@gmail.com

MTÜ RR Suusaklubi, reg.kood 80385379
Lasteaia 1-7, Aravete, Järvamaa, 73501
juhatuse liige Raido Rohi  522 5285  rrsuusaklubi@mail.ee

Türi Rattaklubi  reg. kood 80335571
Paide tn 8, Türi, Järvamaa
juhatuse liige Tauri Must,  5198 5323, tauri.must@gmail.com


Teised Järvamaa spordiklubid

Ambla motoklubi reg.kood 80300650
Preediku 1, Aravete 73501
juhatuse liige Lehar Pilv ,5648 4056, lehar@hobbiton.ee

Järvamaa Amburite Klubi, reg.kood 80074679
Kalda 1, 72212 Türi
esimees Ulvar Kuningas, 511 4454 ,  ulvar.kuningas@gmail.com  

koduleht http://www.jak.ee/

Järvamaa Jalgpalliklubi, reg.kood 80074745
Kure 7 – 1, 72714 Paide
esimees Viktor Mets, 5625 1081, Viktor.Mets.001@mail.ee

Kesk-Eesti Kardikeskus reg.kood 80293223 

Lokuta, 72240, Türi
Juhatuse liige Margus Leesma, 504 2027, margusele@gmail.com

Kabala Kultuuri- ja Spordi Selts, reg.kood 80136162
Sauna 2, Kabala, 72001 Türi vald
juhatuse liige Heli Martin,  5300 3987, Kabala.rahvamaja@tyri.ee

Karateklubi Täht, reg.kood 80052940
Valli 8, 72713 Paide
esimees Tarmo Alt, 5168 682, tarmo.alt1984@gmail.com

MTÜ Koeru Jalgpallikool, reg.kood 80308930
Paide tee 16 Koeru alevik Koeru 73001
Ivar Nagla, 56661658, koerujalgpallikool@gmail.com

Koigi Spordiklubi, reg.kood 80119175
Koigi, 72501 Koigi vald
esimees Mati Mehik, 5621 9396, matimehik@hot.ee
tegevdirektor Liidia Mäeveer, 527 9357, jnspl@hot.ee

Koigi Kergejõustikuklubi, reg nr. 80343760
Koigi vald, Järvamaa 
juhatuse liige Rein Piirimäe, 515 9283,  lepanurmel@hot.ee 

Maaspordikeskus SA , reg.kood 90005001
Paide tee 5, 73001, Koeru, Mati Sadam                         
http://www.maaspordikeskus.ee/

MTÜ Paide Sport, reg.kood 80235237
Mündi tee 16, 72719 Paide
juhatuse liige Veiko Kurim, 526 2357, 523 1218, veiko.kurim@mail.ee

MTÜ Smart Sport, reg.kood 80319135
E.Vilde 10, 72715, Türi
Romek Järva, 5167 5171, mailto:kemor73@gmail.com

MTÜ Spordilabor, reg.kood 80309020
Prääma tee 5a-8 Paide 72715 Järvamaa
juhatuse liige Kaspar Tammiste, 58 010 018, paidekas@hotmail.com

MTÜ Paide-Türi Rahvajooks, reg.kood 80235668
Pärnu 3, 72711 Paide
juhatuse liige Urmas Jõgi,  503 2505, urmas.jogi@mail.ee,
 koduleht http://www.rahvajooks.ee/

Paide Taipoksi klubi , reg.kood 80313701
Tel.514 2635 PaideMTklubi@gmail.com , http://paidetaipoksiklubi.ee/ 

Roosna-Alliku Motoklubi, reg.kood 80254559
Kooli 4 Roosna-Alliku alevik Roosna-Alliku 73201 Järvamaa
juhatuse liige Lembit Nõlvak, 505 6881, lembit@pakiauto.ee

Spordiklubi Hotsport, reg.kood 80193059 

Ristiku 12-8, 72715 Paide 

esimees Taimi Ainjärv, 5039 159, info@hotsport.ee

koduleht http://www.hotsport.ee/

Spordiklubi Maribel, reg.kood 80167429
Tuleviku 3, 72714 Paide
esimees Piret Tuiken, 517 5541, Piret@maribel.ee

koduleht http://www.voimlemiskool.ee/

Spordiklubi Sargvere, reg.kood 80097522
Sargvere, 72602 Paide vald
esimees Jaan Sapp, 518 9801, jaansapp@hot.ee

Spordiklubi Siit ja Sealt, reg.kood 80271552
Imavere küla 72401 Imavere
juhatuse esimees Andrus Noormägi, 5348 2187, andrus.noormagi@imaverevv.ee

Türi Ganvix Jalgpalliklubi, reg.kood 80213945
Jaama 13, 72712 Türi  koduleht http://www.ganvix.ee/
esimees Vitali Gansen, 5695 9106, vitali.gansen@mail.ee

Türi Ujumisklubi, reg.kood 80161295
Paide tn 8 - 2, 72211 Türi
esimees Otto Männa, 5349 1012, ottom1845@hot.ee

Türi Tenniseklubi, reg.kood 80123403
Pikk 9, 72212 Türi
esimees Jaan Rahe, 5089 187, jaan@hong.ee

Väätsa Kultuuri-ja Spordiklubi SID, reg.kood 80227678
Kooli 1, 72801 Väätsa
esimees Igor Roosmaa,509 4512 info@diatreem.ee 

Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond, reg.kood 80339528
Ristiku 9-52, Paide, Järvamaa
juhatuse esimees Veiko Veskimägi, 5143866    veiko@verston.ee    
tegevjuht Jaanus Pruuli 5033145, info@paidelinnameeskond.ee

MTÜ Koeru LSK   reg.kood 80339853
Kungla tn, Rõhu küla, Koeru vald, Järvamaa
juhatuse esimees Endrik Kull, 53439674 koerulsk@koeru.ee 

MTÜ Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi,
reg kood 80360572
Lai tn 55, Järva-Jaani, Järvamaa
juhatuse liige Teet Kallakmaa, 5021263  teet.kallakmaa@neti.ee  

MTÜ Jalgpalliklubi Väätsa, reg kood 80362533
Väätsa alevik kooli tn 10, Väätsa vald,Järvamaa
juhatuse liige Taavi Parts,53023400 taaviparts@gmail.com

MTÜ Spordiklubi + 35, reg kood 80363159
Maarjamõisa tee 41-1, Ambla vald, Järvamaa
juhatuse liige Erik Kuningas, 55598487 tostesport@hot.ee

Türi Jahilaskeklubi reg kood 80325928
Türi Mehaanika tn 26, Türi, Järvamaa
juhatuse liige Silvar Algpeus, 51 5425 jahilaskmine@hot.ee

Veebileht:http://www.trap.ee

Järvamaa Saalihokiklubi, reg.kood 80249481

Koeru tee 6, 72602 Sargvere, Paide vald http://jarvasaalihoki.ee
juhatuse liige Taiga Laur, 5196 3823, taiga.laur66@gmail.com

MTÜ Järva-Jaani Discgolfi Klubi, reg kood 80383274
Järva-Jaani, Pikk tn 56, Järvamaa
juhatuse liige Tanel Raigla,  5199 2922,  jjaanidiscgolf@gmail.com

VT Sport MTÜ, reg kood 80396801
Pärnu tn 13-45, Paide linn 72712, Järvamaa
juhatuse liige Veiko Tihemets,  5663 6945
veiko@jvk.ee, koduleht www.jvk.ee

MTÜ Türi Motosport, reg kood 80381795
Viljandi tn 13,Türi linn, Türi vald, Järvamaa
juhatuse liige Kalev Kallas, 566 6155
info@tyrimotosport.ee, 
koduleht www.tyrimotosport.ee 

MTÜ Türi Sõudespinning ,reg kood   80351972
Lembitu 24-7, Türi linn, Järvamaa, 72211
juhatuse liige Siim Sarapuu, 58 22 9150
 soudespinning@gmail.com, koduleht 

MTÜ Lumelauakool, reg kood 80408614
Pullevere küla, Kokka, Albu vald
juhatuse liiga Mark Ubaleht, 533 2756, 533 5917
mark.ubaleht@gmail.com http://lumelauakool.ee/

MTÜ Paide aeroobika, reg kood 80400423
Roheline tn 13-1, Paide linn, Järva maakond,72711
juhatuse liige Siiri Vene, 525 3132
siirivene@gmail.com

MTÜ SK KATI, reg kood 80408057
Mündi tee 48-8, Paide linn, Järvamaa, 72711
juhatuse liige Katrin Kaasik, 5330 1823 kati@katispordiklubi.ee,
www.katispordiklubi.ee


MTÜ Chilli Metslased reg.kood 80406319
Alliku tee 3-15, Türi- Alliku küla, Türi vald, Järvamaa
juhatuse liige Jaan Kirsipuu, 5662 9593,  chillimetslased@gmail.com


MTÜ SC Barrel
  reg.kood 80380821
Rõhu küla, Koeru vald, Järvamaa
juhatuse liige Hendrik Kull, m: 5343 9674  juhatus@sc-barrel.eu
www.sc-barrel.eu


MTÜ Star Racing reg.kood 80213655
Mäe tn 14, Aravete alevik,Ambla vald, Järvamaa
juhatuse liige:  Maria-Maarja Karumets,   510 4171 starracingmtu@gmail.com
www:krossirada.motomari.com


Spordiliit
Avalik konkurss
Autasustamise statuut
Järvamaa spordiklubide register
JSL juhatuse otsused
JSL rahastamise jaotused
JSL üldkoosoleku protokollid
TEGEVUSKAVA
Arengukava
Põhikiri
Spordiklubid
Meist
Järvamaa andekate noorsportlaste toetamine
Järvamaa omavalitsuste sporditöötajad