Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Liikumissari "Järvamaa järvede jooksud 2019 " parimad on selgunud

Liikumissarja " Järvamaa liigub" Järvamaa järvede jooksud 2019"
toimus 11 jooksu Järvamaa erinevate järvede ümber, distansid olid alates 900 meetrist kuni 6 km.-ni
Kokku võttis osa 392 jooksjat ja osaluskordi tuli 850.
Kõige osavõtu rohkemad olid Järva-Jaani, Väätsa ja  Türi  järve jooksud.

Koondtabeli leiad siit

Jooksuseeria vanuseklasside võitjad, arvesse läksid 9 parema jooksu punktid:

Mudilased T - kuni 6.a     
    1    Gritsenko Teili            Türi
    2    Krete -Liisa Vikat       Aravete
    3    Mia Kotkas                Paide
Mudilased P - kuni 6.a
    1    Mark Sebastian Lepik  Aravete
    2    Gregor Gritšenko        Türi
 Tüdrukud  7-10
    1     Anett Liisa Parts         Ambla SK
    2     Marii Soosalu             Roosna-Alliku
    3    Ly Kotkas                     Paide linn
Poisid  7-10   
    1     Marten Aron Lepik          Ambla SK
    2    Armand Marcus Niinsalu    Ahula
    3     Kuldar Jalast                  RR Suusaklubi
Tüdrukud  11 -13 
    1     Anna-Liisa Leiten        Ambla SK
    2    Annika Selge        Karinu
    3    Janely Vilbu      Ambla SK
T 14-16    1    Birgit Selge     Järva-Jaani
P 11-13    1     Kerto Kaasiku      Ambla SK
Naised 17-34   
    1    Signe Kotkas     Paide
    2    Liisa Gritsenko     Türi
Mehed  17-34    1    Raido Selge     Karinu
Naised 35+  
       1    Jekaterina Pihlak     Paide
       2    Pille  Valk                Paide
       3    Jaanika Jalast       Märjandi
M 35+     1    Armin Soosalu     R-Alliku
N55+      1    Maaris  Hüür     Paide
M55+      1    Aare Selge    Järva-jaani
                2    Kaido Paju    Türi

Parimad pered    perekond Gritsenko  Türi       38 osaluskorda
                           perekond    Lepik    Aravete    35  osaluskorda
                            perekond   Selge                   32  osaluskorda
                
Parim kool    Aravete keskkool             
            
Loosiauhinnad võitsid :    
Spordi soepesu       Kennet Keerberg
HH jope                   PILLE VALK
must kott                 ANU VÄLI
must seljakott        Marten Aron Lepik
müts                      Siim Vilbu
müts                      Annabel Saavan
müts                     Tristjan Homin
müts                     Rivo Selge
näo maalingud       Mark Sebastian Lepin
näo maalingud      Teili Gritsenko
spordi soepesu     JAANIKA JALAST
roosa seljakott     Ly Kotkas
rull must               Kaido Paju
rull roosa              JEKATERINA  PIHLAK
Rull sinine              Maaris HÜÜR
rätik                     Marii Soosalu
rätik                     Kuldar Jalast
rätik                     Annika Selge
rätik                     Birgit Selge
rätik                     Signe Kotkas
rätik                     Raido Selge
seljakott sinine     Kerto Kaasiku
Spordi soepesu     Anna- Liisa Leiten
sokid  Pepe Jeama    Liisa Gritsenko
sokid asics          Aare Selge
Termo pesu        Armin Soosalu
vildikad               Janely Vilbu
viltpliiatsid           Krete Liisa Vikat
shokolaad          Kadri Liis Kirsipuu
shokolaad          Ken-Marti Pala
shokolaad           Mirelle Väli
shokolaad           Emmeliine Kass
shokolaad          Laura Lääne
shokolaad          Amanda Idavain
shokolaad          Adeli Nurken
shokolaad           Liisa Aia
shokolaad           Adeele Väärtmaa
shokolaad          Reidar Peetvere
shokolaad          Rasmus Raudsepp
shokolaad           Raivo Feliks Suur
shokolaad          Kaiti- Laura Saul
shokolaad          Ingemai Rohtsalu
shokolaad          Kadri-Karin Tölp
shokolaad          Even Koka
shokolaad          Henri Väärtmaa
pastakas                   Markus Kaljur
pastakas                   Robin Härm
pastakas                   Kevin Kinev
pastakas                   Sander Perillus
pastakas                   Martin Adusoo
pastakas                   Gunnar Pihlak
pastakas                  Ingrid Riipus
pastakas                  Eveli Nõmm
pastakas                  Andres Koppel
pastakas                  Urmas Ärm
pastakas                 Tiina Idavain
pastakas                  Mati Lepik
pastakas                  Viive Jola
pastakas                  Õnnela Rodendau
pastakas                  Karoliina Tõnisson
pastakas                  Karoli Vilbu
pastakas                  Jaana Roosioja
pastakas                  Jelena Tammik
pastakas                  Ragnar Raud
pastakas                  Tiina Kivimäe
pastakas                   Kalle Puss

Auhinnad saab kätte Järvamaa Spordiliidust E- Piim Spordihallist
 või helistades telefonil 53 333 067 saab kokkuleppida kuhu auhinna toimetada.

Õnnitleme kõiki võitjaid ja täname jooksudes osalejaid ning ka korraldajaid tubli töö eest!

Kuna niisugusel kujul jooksuseeria oli Järvamaal esmakordne, siis juhtus ka mõnigaid  ebatäpsusi.

Proovime järgmisel aastal jätkata "Järvamaa järvede jooksud 2020" juba maikuus  ning loodan, et 11 etapist saab 12 või isegi 13 etappi, sest mõned järved on meil veel Järvamaal.


Järvamaa Spordiliit



Tagasi
Luubi all

Uudiste arhiiv