DISCGOLFARID LÕPETASID RAJAREKORDIGA

7.augustil, lõpetasid discgolfarid Järvamaa discgolfi seeriavõistluse, mis koosnes viiest etapist. Terve suve väldanud võistlus saialguse juba maikuus. Võistluse käigus mängiti erinevatel Järvamaa radadel -Türil, Metsajõel, Järva-Jaanis, Paides, Aravetel. Viimane etapp toimus Metsajõelkuhu oli kogunenud 47 harrastajat. Õnneks sadas vihm päeval ära ja õhtu oli vihmata, tuulevaikne ja väga soe. See soosis ka häid tulemusi. Eliitklassis tegigi suurepärase rajarekordi Asko Krais, kes võitis ülekaalukalt ja lõpetas võistluse tulemusega -10. Teist ja kolmandat kohta jäid jagama Valdur Schifferja Ranno Lepasepp tulemusega -4. Siiski tegi Schiffer punktiliselt parema mänguja võitis teise koha ning Lepasepp pidi leppima kolmanda kohaga. Edasijõudnuteklassis oli väga tasavägine võistlus, kus tulemusega +9 võitis Sven Aarma jasama tulemuse teinud Enn Evel pidi leppima teise kohaga. Kolmas oli Ivar Kald,kes kaotas esimestele vaid ühe punktiga ja lõpetas võistluse tulemusega +10.Harrastajate klassis võitis sel korral Raido Verkmann lõpetades võistlusetulemusega +8. Teise kohaga pidi leppima Kaisa Leesment, kes lõpetas samutitulemusega +8. Kolmas oli Tanel Puss, kelle tulemuseks jäi +13. CTP võitsidPiret Punapart ja Valdur Schiffer.

Seeriavõistlusel osales sel aastal 81 võistlejat. Eliitklassistuli võitjaks 440 punktiga Raido Kangur, teine oli 422 punktiga Jüri Karus jakolmas 389 punktiga Janel Palm. Edasijõudnute klassis võttis napi võidu Sven Aarma 448 punktiga ja teise kohaga pidi leppima Jan Seire, kelle tulemuseks jäi 442 punkti. Kolmas oli Enn Evel 413 punktiga. Harrastajate klassis oli pingeline võistlus kuni lõpuni ja võitjana väljus Kaisa Leesment, kes lõpetas võistluse 457 punktiga, teise kohaga pidi leppima Raido Verkmann, kelletulemuseks oli 442 punkti ja kolmas oli Roman Zarovski 424 punktiga.

Üldvõitjad said sel korral imeilusad käsitöönavalminud karikad, mille autoriks on Tiit Kangro. Lisaks väiksemateleloosiauhindadele, läks loosi ka peaauhind, milleks oli puhkusepakett Metsajõel.Sel korral naeratas loosiõnn Jan Seirele.