DISCGOLFI SEERIAVÕISTLUS HAKKAB JÕUDMA LÕPUSIRGELE

Järvamaa discgolfi seeriavõistluse neljas etapp toimus Järva-Jaanis, kuhu oli kohale tulnud 53 harrastajat. Eliitklassis võidutses Jüri Karus, kes lõpetas võistluse tulemusega -9. Teise koha sai Ranno Lepasepp tulemusega -6 ja kolmas oli Madis Tamm tulemusega -4. Edasijõudnute klassistegi parima tulemuse Jan Seire, kes võitis tulemusega +1. Teise kohaga pidileppima Ivar Vaht ja kolmas oli Enn Evel, kelle tulemused olid vastavalt +3 ja +5. Harrastajateklassis tegi parima tulemuse Fred Loopere lõpetades võistluse tulemusega +8.Teise koha võitis Roman Zarovski ja kolmas oli Hardi Tamme. Mõlemad mehedlõpetasid tulemusega +11. CTP-auhinna võitsid sel korral Janel Palm ja Piret Punapart. Etapi tulemused on nähtaval siin: https://discgolfmetrix.com/917303

Enne viimast etappi on seeriavõistlusel osalenud juba 76 inimest. Eliitklassis juhib hetkel Raido Kangur 360 punktiga, teine on JüriKarus 351 punktiga ja kolmas Janel Palm 312 punktiga. Edasijõudnute klassis onkahe etapi võiduga hoidmas esikohta Jan Seire 358 punktiga, teine on Sven Aarma 348 punktiga ja kolmas Ivar Kald 326 punktiga. Harrastajatel aga juhib jätkuvalt Kaisa Leesment 357 punktiga, teisel kohal on Roman Zarovski 350 punktiga ja kolmandal Raido Verkmann 342 punktiga. Üldarvestuse punkte saab jälgida siin: https://discgolfmetrix.com/915679

Viies etapp toimub 7.augustil Metsajõel, kustunnustatakse viimase etapi parimaid, üldarvestuse parimaid, hole-in-one viskajaid, jagatakse loosiauhindu ja antakse ühele õnnelikule peaauhind,milleks on Metsajõe puhkekeskuse 24 tunni tasuta rentimine, koos discgolfi rajakasutamisega, sauna, kümblustünni ja kõige muuga. Mine ja naudi koos sõpradegamõnusalt aega! Selleks, et loosiõnn sulle naerataks, tuleb sul viimasel etapi lõpetamisel kohal olla.