Discolfarid võtsid mõõtu

Eile 12.juunil, toimus Järvamaa discgolfi seeriavõistluse teine etapp Aravetel.

Kohale oli tulnud 47 sportlast. Kui esimesel etapil ei visanud keegi üheviskega korvi, siis teisel etapil otsustasid mehed näidata, et see on täiesti võimalik ja seda suutis teha lausa kolm meest. Ühe viskega viskas esimesel rajal korvi Sven Aarma, kolmandal rajal Indrek Lumiste ja kuueteistkümnenda lrajal Raido Kangur. Kõiki mehi ootab viimasel etapil eriauhind.

Eliit klassis võitis kindlalt Raido Kangur, kes lõpetas võistlusetulemusega -8. Teise kohaga pidi leppima Ranno Lepasepp, kelle tulemuseks jäi-6 ning kolmas oli Reemo Hein tulemusega -3. Edasijõudnute klassis võitis Jan Seire tulemusega 0, teine oli Sven Aarma tulemusega +1 ja kolmas Silver Täht tulemusega +2. Harrastajate klassis võitis Raido Verkmann, lõpetades võistlusetulemusega +2, teine oli Tiit Kangro tulemusega +4 ja kolmas Jürgen Toomla tulemusega +5. CTP-auhinnad võitsid endale Kaisa Leesment ja Jan Seire.

Peale teist etappi eliit klassis juhib Raido Kangur 184 punktiga, teine on Jüri Karus 175 punktiga ja kolmas Janel Palm 164punktiga.

Edasijõudnute klassis juhib Jan Seire 184 punktiga, teine on Ivar Kald 176 punktiga ja kolmas Sven Aarma 164 punktiga. Harrastajatest on teinud parima tulemuse Raido Verkmann, kellel on kogutud 190 punkti, teine on Kaisa Leesment 177 punktiga ja kolmas Roman Zarovski 170 punktiga.

Järgmine seeriavõistluse etapp toimub juba 26.juunil Paides.