Spordiaasta tähed 2018 valimine

Järvamaa koolinoored võtsid mõõtu saalihokis

Saalihoki võistlused Järvamaa  koolinoortele toimuvad kahes vanuserühmas

3.-5.klasside ja 6.-9.klasside  vahel.

Eile 22.november olid võistlustules noorem vanuserühm , kus osalema oli tulnud  viis Järvamaa kooli.Tüdrukutest viis võidu koju Koigi Põhikool, teise koha saavutas Imavere Põhikool ja kolmanda koha Laupa Põhikool. Peakohtuniku Taiga Lauri sõnul olid tüdrukud igati südikad ja mängulusti oli kuhjaga.

Poistest viisid võidu koju Paide Hillar Hanssoo Põhikool,teise koha saavutas Imavere Põhikool ja kolmanda väike aga tubli Vodja kool.Kindlasti väärivad tunnustust just Vodja kooli õpilased ja nende töökaskehalise kasvatuse õpetaja Viljar Pennert, kes kõikidele lastele annab igal veerandil vähemalt ühe spordivõistluse.

Eelmiselnädalal 13. Novembril said Imavere Spordihoones kokku 6.-9.klõpilased.Siis astusid võistlustulle kaheksa kooli õpilased. Tüdrukutest viisid võidu koju Järva –Jaani Gümnaasium. Teise koha võitsid  võõrustajad Imavere Põhikool ja kolmanda koha Hillar Hanssoo Põhikool Paidest.

Poistest mängisid finaalis mõlemad Paide koolid, seekordjäi väravatega 1 : 0 peale Hammerbecki Põhikool, II koht H. Hanssoo PK ja kolmanda koha jätsid koju Imavere koolinoored.

Järvamaa Spordiliit tänab kõiki koole ja ootab  aktiivselt osalema Spordiliidu poolt korraldavatel spordivõistlustel.

Järgmisena kohtuvad koolinoored 29.novembril Tarbija koolis , kus võtavad omavahel mõõtu Pallilahingu mängus.