JÄRVAMAA DISCGOLFI SEERIAVÕISTLUS LÕPPES METSAJÕEL

1. augustil, toimus Järvamaa discgolfi seeriavõistluse V etapp,millest võttis osa 38 võistlejat. Ilm oli ideaalne ja võistlejad näitasidsuurepäraseid tulemusi.

Eliitklassis suutis miinust mängida vaid Riho Rogov, kes saavutas esimese kohatulemusega -3. Jüri Karus ja Heiki Siider lõpetasid tulemusega +2 ja punktidelugemisel tunnistati teiseks siiski Jüri Karus ja kolmanda kohaga pidi leppimaHeiki Siider.

Harrastajate klassis võidutses viiendal etapil RainelPaabo suurepärase tulemusega +6. Tulemusega +7 jagasid 2.-4.kohta Raiko Puidet,Andrek Põllumäe ja Tarmo Link. Punktide lugemisel saavutas teise koha siiskiRaiko Puidet ja kolmanda koha sai Andrek Põllumäe.

Naiste ja noorte klassis saavutas võidu TerjeSangernebo tulemusega +11. Vaid ühe punktiga, +12, kaotas talle Merilyn Ivasksaavutades teise koha. Kolmanda kohaga pidi leppima sel korral Piret Punapart,kelle tulemuseks oli +15.

CTP auhinnad viisid sel korral koju Kaisa Leesment jaRiho Rogov, kes said Vaksali Kohvikult auhinnaks kinkekaardid.

Loosiga võitsid Katri Punapart, Ivar Kald, Tanel Püss,Ilme Vassenkova, Enn Evel ja Monika R. Lillepa. Peaauhinnaks oli discgolfikorv, mille viis koju Monika R. Lillepa.

Viienda etapi tulemused on nähtavad siin:

Järvamaa discgolfi seeriavõistlusest võttis osa kokku80 võistlejat. Üldarvestuse parimaks tunnistati eliit klassis 444 punktiga Jürikarus. Vaid kaks punkti kaotas talle Madis Tamm, kelle tulemuseks oli 442punkti ja pidi sel korral leppima teise kohaga. Kolmas oli aga Raido Kangurtulemusega 406.

Harrastajate klassis oli kõige suurem konkurents ja üldarvestusevõitjaks tunnistati Raiko Puidet, kes kogus viie etapi peale 449 punkti. Teisekohaga pidi leppima Siim Oja, kelle tulemus oli 410 punkti. Kolmanda kohasuutis omale mängida Rainel Paabo, kes tänu suurepärasele tulemusele viimaseletapil tõusis 404 punktiga kolmandaks.

Üldarvestuses võidutses naiste ja noorte klassiskindlalt Merilyn Ivask tulemusega 470 punkti. Teist kohta hoidis kindlalt PiretPunapart tulemusega 430 punkti ja kolmanda koha võitles välja Liisa Gritšenko,kelle tulemuseks jäi 410 punkti.