TUULINE ILM PANI DISCGOLFARID PROOVILE

Täna, 20. juunil, toimus Järvamaa discgolfi seeriavõistluse IIIetapp Paides. Ilm oli parajalt tuuline ja pani proovile mängijate oskused.Tuulise ilma kiuste tehti siiski rajal korralike tulemusi. "Eliit"klassis võidutses Jüri Karus tulemusega -9, teise koha saavutas Madis Tammtulemusega -6 ja kolmas oli Tarmo Vilipõld tulemusega -3.

"Harrastajate"klassis jäid esimest kohta jagama Raiko Puidet ja Raimo Verkmann tulemusega +1.Kuna Raiko lõpetas rohkem radasi, mille suutis visata kahe viskega korvi, siistunnistati sel korral võitjaks just tema ning Raimo pidi leppima teise kohaga.Kolmas ja neljas koht oli samuti võrdse tulemused, +2, kuid samuti tulemusteülevaatamisel tunnistati kolmanda koha vääriliseks siiski Siim Oja ning EnnEvel pidi leppima neljanda kohaga.

"Naisteja noorte" klassis tegi suurepärase tulemuse Piret Punapart, kes lõpetasvõistluse tulemusega +5. Teist ja kolmandat kohta jagasid võrdse tulemusegaKaisa Leesment ja Merilyn Ivask, kelle tulemuseks oli +6. Kaisa suutis mängujooksul kahel rajal visata ketta korvi kahe viskega, mis tagas talle teise kohaja Merilyn pidi leppima kolmanda kohaga.

CTPauhinna said Liisa Gritšenko tulemusega 3,52cm ja Tarmo Vilipõld tulemusega1,41cm.