Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 


N 11.jaan 10.00 Järvamaa koolide 6.-9.kl.saalijalgpalli KV P ( EKSL alagrupp )   E-Piim SH
R 19.jaan 15.00 Järvamaa TV 10 2017/18 , 2 etapp (50m tõkkej. kuulitõuge,kõrgushüpe) Särevere Kaarhall
K 17.jaan 10.00  Järvamaa koolide6.-9.kl saalijalgpalli KV T E-Piim SH  
N 25.jaan 10.00  Järvamaa koolide 4.-5.kl saalijalgpalli KV P E-Piim SH  
31.jaan 10.00 Tähelepanu Start maakonna alagrupp Türi ÜG
N 1.veebr 10.00 Järvamaa koolide 6.-9. kl. korvpalli  KV P ( EKSL alagrupp Koigi võimla
T 6.veebr 10.00 Järvamaa koolide 1.- 3.kl. rahvastepall KV T+P (EKSL alagrupp PÜG võimla
N 8.veebr 10.00  Järvamaa koolide 10.-12 kl saalijalgpalli KV E- Piim
T13.veeb 10.00 Järvamaa maapõhikoolide 1.-3.kl. rahvastepall 4P+4T, KV    Väätsa SH
K21.veebr 10.00 Jalgpallifestival "Värav" 1.-3.kl ja 4.-5.kl  E -Piim SH
N 22.veeb 11.00 Järvamaa koolide MV suusatamises  Aravete 
T 6.märts 10.00 Võrkpalli Miniliiga 4.-6. kl ( EKSL alagrupp)  E-Piim SH
K14.märts 10.00 Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus  E-Piim SH
T 3.aprill 10.00 Tähelepanu Start väikesed koolid PF E-Piim SH
K 4.aprill 10.00   Järvamaa 10.-12.kl korvpalli KV Paide ÜG
T 17.aprill 11.00 Järvamaa koolinoorte MV valikorienteerumises( start Türi ÜG) Türi ÜG
T 8. mai 10.00 Järvamaa koolinoorte MV murdmaajooksus ( D,C, B, A,J kl Paide Vallimägi
K 16 mai 10.00 Järvamaa 1.-3.kl jalgpallivõistlused  PG staadion
R 18.mai 10.00 Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV  PÜG
K  23.mai 10.00 Järvamaa koolinoorte  MV kergejõustikus  Türi staadion
6-7 juuni 11.00 Järvamaa TV 10 OS mitmevõistlus  Türi staadion
N 13.sept 10.00 Koolinoorte tuletõrjespordi mängud  Türi staadion
K. 19.sept 10.00 Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlus U-12,U-14 kl.  Türi linna staadion
N. 27.sept 10.00 Järvamaa koolinoorte sügiskross  D,C,B,A,J klass    Aravete Kangrumägi
T 2. okt 10.00 Järvamaa koolide  6.-9. kl. jalgpalli KV  P  (EKSL alagrupp)  Paide kunstm. staadion
K 17.okt 10.00 Järvamaa maapõhikoolide 4.-5. kl. rahvastepalli KV P+T Imavere SH
T 6.nov 10.00 Järvamaa koolide 4.-5. kl.rahvastepalli KV P,T (EKSL alagrupp) E-Piim SH
okt 10.00 Järvamaa 3 x 3 korvpallisari 4.-5.ja 6.-7 kl. 8-9 kl, 10-12 kl T ja P E-Piim SH
T 13.nov 10.00 Järvamaa koolide  6.-9. kl. saalihoki KV  T + P(EKSL piikonna v.)  Imavere SH
N 22.nov 10.00 Järvamaa koolide  3.-5. kl. saalihoki KV  P,T   Imavere SH
N 29.nov 10.00 Järvamaa koolide 1.-3.kl. Pallilahing P+T(EKSL piirkonna v.) Paide Valla Kool
dets 16.00 Järvamaa TV 10 2018/2019 III etapp Paide ÜG
T 4.dets 10.00 Järvamaa 6.-9. kl. võrkpalli KV   P ja T ( EKSL alagrupp) E -Piim SH
dets 10.00 3 X 3 rahvaliiga festival ( ülevabariiklik finaal) E -Piim SH
N 13.dets 2017 Järvamaa koolide 10.-12.kl.võrkpalli KV ( 4P+2T)( EKSL alagrupp) E-Piim SH


Tagasi
Protokollid
Juhendid
Õpetajad
Protokollid
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
Ainesektsioon