Türi vibukool naases Horvaatiast võidukalt

Türi Vibukooli noored naasevad Horvaatias toimunud Euroopa noorte GP II etapilt medalitega

9.-14.juulitoimus Horvaatias, Porecis Euroopa noorte GP II etapp vibulaskmises. Türi Vibukoolist osalesid plokkvibu kadettide klassis Karolin Puusepp, Meeri-Marita Paas, HannaLiina Lippand ja Robin Jäätma ning juunioride klassis Kristi Ilves, Lisell Jäätma ja Kristjan Puusepp. Noored naasevad võistlustelt kolme kuldmedali jakolme hõbemedaliga.

Türi Vibukooli noored on varemgi pjedestaalile jõudnud, kuid korraga ühelt võistlustelt ei ole mitte kunagi nii palju medaleid saadud.Individuaalvõistluses võtsid juuniori neiud Lisell Jäätma ja Kristi Ilves kaksikvõidu ning Robin Jäätma võitis kulla kadettide noormeeste arvestuses. Robin Jäätma võitis finaalis Taani noormeest Sune Rasmusseni tulemusega 141:140.Juunioride neidude finaalis võitis Lisell Jäätma Kristi Ilvest tulemusega 144:135. Plokkvibu kadettide neidude klassis saavutas Karolin Puusepp 6 koha Juunioride noormeestearvestuses lõpetas Kristjan Puusepp võistluse 17 kohaga.

Plokkvibu juunioride segapaari võistluses saavutasid Lisell Jäätma ja Kristjan Puusepp II koha. Teel finaali alistasid noored Taani ja Inglismaa koondised. Finaalis tulitunnistada Itaallaste paremust tulemusega 151:148. Plokkvibu kadettidesegavõistkond koosseisus Karolin Puusepp ja Robin Jäätma saavutasid 5 koha.Plokkvibu kadettide naiskond koosseisus Hanna Liina Lippand, Meeri-Marita Paasja Karolin Puusepp saavutasid I koha. Teel finaali alistati eakaaslased Inglismaalt ja Itaaliast. Plokkvibu juunioride naiskond koosseisus Lisell Jäätma, Kristi Ilves ja Emily Hõim saavutasid II koha. Teel finaali alistati Inglismaa, kuid finaalis tuli tunnistada Itaalia neiude paremust.