Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

13. Eestimaa Talimängudel Valgas Järvamaale esimene koht

3.-5.märtsil toimusid Valgas 13.Eestimaa Talimängud.
Järvamaalt osalesid  Ambla vald, Järva-Jaani vald ja Paide linna võistkonnad, Järvamaa  Spordiliit lähetas talimängudele ujumise,  vabamaadluse, naistemaadluse, laskmise ja mälumängu koondvõistkonnad.

Suured tänusõnad kõigile Järvakatel, kes talimängudel kaasa lõid ja oma panuse andsid ning Järvamaa võidule aitasid  kuni 40 000 elanikega maakondade arvestuses.



Maakondade arvestuse KOONDTABEL

Valdade arvestus  alla 2000 elaniku 
I koht Ambla vald 202 punktiga
5. koht Järva-Jaani vald 153 p.



Linnade arvestuses alla 10 000 elaniku
9. koht Paide linn 112 p.

Ava protokollid siit
 
UJUMINE

Ujumine toimus 25.veebruaril ning ujumise võistkonna esindaja oli Kristi Rohtla ning tema tubli töö tulemusena saavutati tubli viies koht.
N 100m vabalt  I koht Merle Vantsi
N 100m rinnuli I koht Merle Vantsi
N 100 m selili III koht Merle Vantsi

MURDMAASUUSATAMINE - TEATESUUSATAMINE
Teatevõistkondi oli  Järvamaalt  - 5 meeste- ja 3 naiste võistkonda:
N14 II koht Ambla vald
N 16 I koht Ambla vald
M 16 II koht Ambla vald
N35  10 koht  Järva-Jaani vald
M     12 koht  Ambla vald
        23 koht Järva-Jaani vald
M40 I koht  Ambla vald
        25 koht  Järva-Jaani vald

MURDMAASUUSATAMINE - INDIVIDUAALDISTANTSID
Järvamaal osales 34 suusatajat
Parimad tulemused:
N14 I koht -  Laura Lään  / Ambla vald
N14 III koht - Õnnela Rodendau / Ambla vald
M14  III koht – Rico Rohi  / Ambla vald
M16 I koht – Kaidy Kaasiku / Ambla vald
M16 II koht – Keidy Kaasiku / Ambla vald
M18  III koht – Jarmo  Kaasiku / Ambla vald
M40  I koht – Ilmar Udam / Ambla vald

MÄESUUSATAMINE
 Linnade kokkuvõte -  Paide linn III koht
 Valdade kokkuvõttes - Ambla vald 5. koht
 Mäesuusatamises Järvamaale III koht

LUMELAUD
N16 III koht – Anna -Maria Praks / Ambla vald
M16 I koht – Marku Ubaleht / Ambla vald
M   I koht – Ivar Kruusenberg / Paide linn
      III koht – Tarmo Alt / Paide linn

LASKMINE (VJM-4)
Laskmises Järvamaale I koht,
super tulemus, tänusõnad kuuluvad Igor Hominile, kes oli ka laskmise võistluse üldvõitja.
Igor Homin  M    I koht  385 p
Elvis Homin  M   5. koht 349 p
Egert Homin M  10. koht 329p
Imre Randjõe MV I koht  365p
Ava protokoll

VABAMAADLUS
 Vabamaadluse arvestusse läks 10 maadleja tulemused ning võistkonna esindaja oli Mati Sadam, üldkokkuvõttes saavutati III koht.
42 kg noored  3. koht – Sander  Suitsberg
46 kg noored  6. koht  - Karl Heinrich Kajakas
50 kg noored  3. koht – Kevin Edgar Kirja
54 kg noored  6. koht – Ragnar Kuurmaa
57 kg täiskasvanud 3 koht – Helar  Okas
61 kg täiskasvanud  3. koht -  Janno Uusmaa
65 kg  täsiskasvanud  1.koht – Elmar Braks
74 kg täsiskasvanud  3. koht - Taivo Kalvik
86 kg täiskasvanud  8. koht – Priidik Jalas
                               11. koht – Erko Lilletai
97 kg täiskasvanud 3. koht – Keijo Orgvee
                               5. koht – Gunnar Vislapu

NAISTEMAADLUS
Järvamaale üldkokkuvõttes 6. koht
48 kg Karolin Surva 3. koht
63 kg Ragne Kuurmaa 3. koht
 
LAUATENNIS
Valdade tulemused
Valdadest 18. koht – Ambla  vald
               19. koht – Järva- Jaani vald

MEESTE KORVPALL
Linnade arvestuses 13. koht  - Paide linn  
Valdade arvestuses
Valdade 6. koht - Ambla vald
Valdade 25. koht – Järva-jaani vald

MÄLUMÄNG
 Mälumängu esindasid meie maakonna tublid mälumängurid Alar Särgava eestvedamisel ning 15 maakonna seas saavutati  kokkuvõttes 5. koht., kuid arvesse läks 4. koha punktid.
Koosseisus Alar Särgava, Aksor Koit, Märt Vellamaa, Harri Aarde, Mait Kivine.
 
JUHTIDE VÕISTLUS
Võistluse protokoll
1. koht – Arto Saar / Järva-Jaani vald
2. koht – Rait Pihelgas / Ambla vald



Tagasi
Luubi all