Järvamaa koolid võistlesid saalihokis

17.november ja 23. november oli Imavere Spordihoone laste kilkeid täis .Nimelt toimusid Järvamaa koolidevahelised võistlused saalihokis.
Esimesel päeval olid vastamisi 6.-9 kl noored ning teisel päeval 3.-5.kl poisid ja tüdrukud.Eriti rohkearvuline turniir oli vanematel
võistlejatel, kus kohale oli tulnud üheksa poiste ja seitse tüdrukute võistkonda. Kuna kõikidel koolispordiüritustel on võistluste korraldamiseks
piiratud aeg, mis on tingitud maakoolide koolibussiliinidest, siis tuli päris palju pead murda kuidas kahel väljakul võistlus korraldada nii,
et kõik rahule jääks.Peame tõdema, et natuke jäime hätta ja õpetajate ühisel nõul korraldame järgmisel aastal poisid ja tüdrukud erinevatel päevadel.
Siis on võimalik aega ratsonaalselt kasutada ja kõik saavad oma soovitud koormuse kätte.
Nüüd aga tulemustest 3-5 klasside turniiril võidutses Imavere Põhikool Taiga Lauri juhtimisel. II koha tüdrukutest saavutas Väätsa Põhikool
ja kolmanda koha J-Jaani Gümmnaasium. Poiste teine koht kuulus Retla -Kabala koolile ja kolmas koht Koigi Põhikoolile.
Turniiri parimad mängijad said tunnustatud parima särgiga kelleks ostutusid kohtunike  ja õpetajate valikul Sander Soo ja Keydi Rõõmussaar.

Vanemas vanuseastmes  näitas noormeestest südikat ja targemat mängu Paide Ühisgümnaasiumi võistkond Andres Siilaku juhtimisel.
II koha saavutas Imavere põhikool ja kolmas koht Väätsa Põhikooli noormehed.
Neidudest võidutses ja oli natuke üle J-Jaani Gümnaasium Aili Vaasli juhendamisel. II koha saavutas Imavere Põhikool ja Kolmas Koigi Põhikool.
Turniiri parimaks poisiks valiti Mattais Sapp ning parimaks tüdrukuks Stella- Maria Link