Järvamaa orienteerujad jooksid MMi finaalides

Tallinnas toimavatel veteranide maailmameistrivõistlustes pridivõistluse finaalid joosti Toompea ja vanalinna tänavate, platside,parkide ja hoovide virrvarris. A-finaalidesse oli kvalifikatsioonivõistlusetulemuste alusel jooksma pääsenud 6 Järvamaa orienteerumisklubi JOKA orienteerujat.

Järvakate parima finaali tulemuse jooksis välja IlmarUdam, kes meeste

M40 klassis saavuta 117 konkurendi seas 13.koha. Naiste N55 klassis oli startimas 175 naist ja Siiri Poopuu saavutas finaalis 16.koha.

Meeste M35 klassis jooksid finaalis kaks järvakat,kellest Toomas Marrandi lõpetas 23,kohaga ja Tiit Poopuu 28.kohaga. Naiste N45 klassis saavutas Rita Ojala 43.koha ja naiste N60 klassis Anu Pallon 52.koha.

Võistlused jätkuvad kahe tavaraja kvalifikatsioonijooksuga Kõrvamaa metsades ja tavaraja finaal joostakse laupäeval Läsnal.

Foto (autor Sander Lembra, WMOC2016): Siiri Poopuusprindi finaalis