Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

EMSL Jõud 2016.a meistrivõistlused raskejõustiku tulemused

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused tõstmises toimusid 9.aprillil Albus.
Kokku osales 31 sportlast 6 maakonnast

Kaalukategooriate võitjad:
Naised absoluutarvestus -60kg: Hanna-Liisa Mat
Naised absoluutarvestus +60kg: Mona Saar
Mehed -56 kg:Armas Reisel
Mehed -62 kg:Rasmus Jalast
Mehed -69 kg: Leon Kann                  
Mehed -77 kg: Mati Karbus                
Mehed -85kg: Lembit Pent               
Mehed -94 kg: Kert Ustav              
Mehed -105 kg: Kerto Pärl               
Mehed +105 kg: Mikk Koplimets

Armas Reisel püstitas rekordi EMSL Jõud meistrivõistlustel tõstmises.

Maakondlik paremusjärjestus:
1.Järvamaa
2. Tartumaa
3. Ida-Virumaa
4. Pärnumaa
5. Lääne-Virumaa
6. Jõgevamaa
 
Protokoll

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused sangpommis toimusid pühapäeval, 10.aprillil Järva-Jaani võimlas.
Kokku osales 36 sportlast neljast maakonnast.

Kaalukategooriate võitjad:
Kuni 18-aastased noormehed
kuni 75 kg - Eerik Strandberg
üle 75 kg - Raldi Kaljurand

Naised
68 kg - Siiri Univer
üle 68 kg - Ülle Miil

Mehed
68 kg - Toomas Lehtmets
73 kg - Sergei Arbuzov
78 kg - Ruben Poljakov
85 kg - Kahro Koit Koitla
95 kg - Kuldar Kark
üle 95 kg - Endel Taro

Maakondlik arvestus:
1. Pärnumaa
2. Jõgevamaa
3. Tartumaa
4. Järvamaa

Protokoll

Eestimaa Spordiliit Jõud 2016.a. meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses, vabamaadluses ja naistemaadluse toimusid
pühapäeval, 10.aprill E-Piim Spordihallis Paides.
 Osales 90 maadlejat 8 maakonnast.

Kreeka-rooma maadluse protokoll

Vabamaadluse ja naistemaadluse protokoll


Kaalukategooriate võitjad:

Kreeka-rooma maadlus

42 kg - Kaarel Tamm  Läänemaa
46 kg - Kalle Laisarv  Lääne-Virumaa
50 kg - Kristjan Vodolaztšenko Raplamaa
54 kg - Jegor Sahno  Lääne-Virumaa
59 kg - Kauri Mitt  Pärnumaa
66 kg - Jegor Jakovlev  Lääne-Virumaa 
71 kg - Ainar Afanasjev  Lääne-Virumaa
75 kg - Argo Mitt  Pärnumaa  
80 kg - Arvi Freiberg  Lääne-Virumaa
98 kg - Reimo Milva  Läänemaa 
130 kg - Roman Sviridov  Lääne-Virumaa

Maakondlik paremusjärjestus:
1. Lääne-Virumaa
2. Pärnumaa
3. Raplamaa
4. Tartumaa
5. Läänemaa
6. Valgamaa
7. Järvamaa
8. Viljandimaa


Vabamaadlus ja naistemaadlus

Naistemaadlus  
40 kg - Jonette Visnapuu Lääne-Virumaa
48 kg - Polina Sahno  Lääne-Virumaa
53 kg - Külly Jõgi  Viljandimaa
58 kg - Viktoria Vesso  Tartumaa
69 kg - Liis Järvamägi  Tartumaa   
75 kg - Greeta Staal  Lääne-Virumaa 

Vabamaadlus  
 42 kg - Karmo Mõtus  Põlvamaa
46 kg - Kalle Laisarv  Lääne-Virumaa
50 kg - Kristjan Vodolaztšenko Raplamaa
54 kg - Janno Uusmaa  Järvamaa
61 kg - Kristjan Lustus  Viljandimaa
65 kg - Villem Jamnes  Viljandimaa
70 kg - Jarmo Vanmik  Raplamaa
74 kg - Elar Hani  Põlvamaa
86 kg - Alik Tseiko  Lääne-Virumaa
97 kg - Ain Loorist  Valga
125 kg - Hannes Käärik  Põlvamaa

Maakondlik paremusjärjestus
Naistemaadlus
1. Lääne-Virumaa
2. Viljandimaa
3. Tartumaa
4. Pärnumaa
5. Järvamaa
6. Läänemaa
7. Raplamaa

Vabamaadlus
1. Järvamaa
2. Põlvamaa
3. Viljandimaa
4. Lääne-Virumaa
5. Raplamaa
6. Pärnumaa
7. Läänemaa
8. Valgamaa


Tagasi
Luubi all