Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Paides toimusid EKSL 6.-9. kl. ML meistrivõistlused jalgpallis

Teisipäeval, 6. oktoobril 2015.a toimusid Paides Kunstmurustaadionil Eesti Koolispordi Liidu
 6.-9.kl. jalgpalli meistriliiga finaalvõistlused poistele.
Osales 15 võistkonda üle Eesti.                           
Juba teist aastat järjest  võitis meistritiitli Saku Gümaasium                               
                                        
I    Saku Gümnaasium     Raimond Eino, Mark Anders Lepik, Ion-Allar Velt, Marko Paumere, Marten                    
                                     Erik Johandi, Robin Loorpuu, Karl Nurme, Otto Polding, Ralf Sander                    
                                     Suvinõmm, Artti Tõrv ja tr. Argo Zirk               
                                   
II    Põlva Ühisgümnaasium  Alfred Timmo, Mathias Rebane, Christofer Viilop, Gerryt Teos, Märt Pilliroog,                                                     Ranno Liivago, Silver Sütt, Andre Adamson, Markus Meos, Sten Markus                    
                                         Meekler ja õp. Valeri Zlatin                   
                                   
III    Paide Gümnaasium   Karl Valge, Marten Lehtsaar, Gunnar Pihlak, Rene Perzinski, Gervin Ansi,                                                Siim Aer, Rait Õlge, Ramon Väli, Hans Artur Ehmann ja õp. Ahto Salum                   
                                   

                                   
4.    Pärnu Kuninga tn. PK           õp. Roman Vaik                   
5.    Elva Gümnaasium                 tr. Jürgen Kuresoo                   
6.    Türi PK                                 õp. Villi Vantsi                   
7.    Võru Kesklinna Kool              õp. Margus Soome                   
8.    Haapsalu Põhikool                õp. Erkki Lass                   
9.    Tartu Kivilinna Kool              õp. Ott Riisenberg                   
10.    Kohila Gümnaasium           õp. Leo Hansar                   
11.    Paide Ühisgümnaasium    õp. Andres Siilak                   
12.    Kohtla-Järve Slaavi PK        õp. Artjom Golubev                   
13.    Viljandi Kesklinna Kool         õp. Jaak Luhakooder                   
14.    Valga Põhikool                     õp. Peeter Tõldsepp                   
15.    Aste Põhikool                      õp. Andre Käen                   
                                   
Parimad mängijad:                                   
                                   
Artti Tõrv                        Saku Gümnaasium                  Artur Aus                Tartu Kivilinna Kool       
Ranno Liivago               Põlva Ühisgümnaasium         Aiden Madisson       Kohila Gümnaasium       
Hans Artur Ehmann       Paide Gümnaasium               Kert Kendaru           Paide Ühisgümnaasium       
Henry Piiskop                Pärnu Kuninga tn. PK            Mihhail Petrov          Kohtla-Järve Slaavi PK       
Naatan Siimeon Tamm  Elva Gümnaasium                 Krister Kansi           Viljandi Kesklinna Kool       
Jaagup Luts                  Türi Põhikool                          Ats Niitov               Valga Põhikool       
Alvar Rosar                   Võru Kesklinna kool                Henri Kuris              Aste Põhikool       
Siim Suitsberg               Haapsalu Põhikool                           
                                   
Võistlust toetasid auhindadega Eesti Jalgpalli Liit ja E-Piim!   

Pilte vaata siit


Täpsem info
Helle Aitsen
helle@koolisport.ee
tel.55689324



Tagasi
Luubi all