33.Türi Metsajooksu tulemused

Türi Tolli metsa terviseradadel toimunud 33. Türi Metsajooksul, mis pakub häid jooksuelamusi tervisesõbralikel metsaradadel, oli osalemas üle 40 jooksusõbra. Seekordne võistlus toimus  uues formaadis – starditi eraldistardist ja aega võeti elektroonilise SI-kiibiga.

Meeste 6 km rajal oli nobedaim türilane Olavi Allase ajaga 18.56, kellele järgnesid Marek Salla EMÜ-st 22.00 ja Margus Luhtoja Pärnust 22.17.

Naised jooksid 3 km rajal ja seal jooksis kiireima aja 12.23 Maria Laur Türi Põhikoolist, olles ühtlasi ka kiireim tüdrukute N14 klassis. Teise ajaga 13.37 lõpetanud Siiri Poopuu oli ühtlasi parim naiste N40 klassis ja kolmanda tulemuse 13.48 saavutas Malle Alvela.

Poiste M14 klassi 3 km rajal võitis Markus Sulg ajaga 10.44, järgnesid Georg Paal ja Martin Kotsar , kõik Türi Põhikoolist.  Meesveteranide M50 klassis saavutas võidu Mati Kõiv Aravetelt ajaga 11.05, järgnesid Kaido Paju ja August Albert Türilt.

Noorimad jooksusõbrad läbisid 1 km ringi ja parimateks olid tüdrukutest Kryslin Rass Kabalast ja Kert Kiik Türi Põhikoolist.