Alates 2. juunist mängivad võrkpalliharrastajad suvevollet . Paides on volletajad tehisjärve äärsetel liivaväljakutel.

Esimesestetapist võttis osa 21 osalejat ja nagu tavapärane siis esimesel etapil loositivõistkonnad. Järgnevatel etappidel moodustatakse võistkonnad juba reitingu tulemuste põhjal.

I etapi võitjad olid Viljo Jüristo, Kuldar Roosipuu,Ott Koobas ja Ilmar Mõttus. II koha saavutasid Maikel Viidermets, Hannes Reino–Alberi ja Karl- Siim Tammoja. III koht Mikk Kallakmaa, Madis Tamm ja ainukenaisosaleja Karin Lassi.

Teisel etapil oli juba osavõtjate arvsuurem.Võistlustulle läks 38 võrkpallisõpra.Eks ka ilmataat andis mõnusapäikselise päeva, mis volletajad välja meelitas.Seekord oli juba 7 nõrgemapoole esindajat  aga ikkagi tuli neilmeestega koos osavust proovida, kuna naiste turniir eraldi toimub ainult siis,kui osalema tuleb 9 võistlejat.

I koha saavutasid Ilmar Mõttus, Karl Vilpuu ja AndesMatrov. II koha võitlesid välja Karl –Siim Tammoja, Meelis Jasson ja Mait Kohk. III koht kuulus Hannes  Reino-Alberi, Rauno Uusleer ja Heigo Tornikule.

Kokku on Järvamaal osa võtnud kahest etapist 35 meest ja 8 naist.

Vaata reitingu tabeli:

Vaata Järvamaa reitingu tabelit

Järgmine etapp toimub juba 16.juuni.

Kokku toimub Paide Tehisjärve ääres 7 etappi ja viimane etapp toimub Saaremaal 1 - 2 august.