Järvamaa võrkpallimeistriks tuli Väätsa meeskond

Laupäeval 25. aprillil selgitati Türi linna võimlas tugevamad Järvamaa võrkpallimeeskonnad.

Pärast sportlikku võistluspäeva tuli 2015 aasta Järvamaa meistriks Väätsa meeskond, kes poolfinaalis oli parem 2:0 Paide -Kumast ja finaalimängus võitis  Türi meeskonda 2 : 1

Meeskond mängis koosseisus Meelis Jasson ,Ilmar Mõttus , Martin Roosme , Sander Ojaste , Veiko Tihemets , Indrek Verro.

II koha saavutas Türi meeskond koosseisus: Marko Vantsi , Karl Traagel , Jalo Villem , Mikk Lellsaar , Märt Lellsaar , Mihkel Sagar.

Kolmanda koha võitles Ambla Spordilklubi vastu välja Paide/ Kuma meeskond Hannes Reino-Alberi ,Uno Lukas , Ivar Avik Mait Kohk ,

Taivo Kivimäe , Taavi Jaaniste , Maikel Viirmets , Gert Aasavelt Rene Martin Viljo Jüristo

IV  Ambla SK

Marti Lepik , Romet UUdeküll , Rait Pihelgas ,Martin Tamlak,

Hannes Sepp , Aksel Õunapuu , Marek Palandi , Kert Kärner ,

Helari Tamtik , Kristjan Kallaste , Rain Raukas

V  Koeru

VI  Järvamaa KHK

Järvamaa Spordiliit autasustas meeskondasi medalite ja diplomitega ja tänab peakorraldajat Tiit Kavakut.

Nüüd on mehi ootamas rannavolle hooaeg, mis algab juba 2. juunil Paide tehisjärve ääres esimese Suvevolle etapiga.