Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Tuletõrjespordi "Paide Torn 2015" tulemused

Laupäeval 18.04 toimus Paides E-Piim spordihallis tuletõrjesportlastele kuuendat korda
sisevõistlus  konksredeliga ronimises „Paide Torn 2015“.
Tegemist on ühe tuletõrjespordi individuaalalaga kus kahest katsest selgitatakse välja parim.
Vastavalt vanusegruppidele ronitakse konksredeli abil kas teisele kolmandale või neljandale korrusele.
Sellel aastal oli osalemas rekordarv tuletõrjesportlasi.
Kui eelmistel aastatel oli osalejaid keskmiselt 60 siis tänavu võttis osa 95 tuletõrjesportlast.
Esindatud olid  kõigi kolme Balti riigi tuletõrjesportlased.
Oli väga põnev ja kaasahaarav võistluspäev millele lisasid energiat Femme tantsutüdrukud.
Võistluste käigus püstitati viis uut Paide torni rekordit. Kuni 12 a poisid Roman Trofimovics ajaga 8,06 Läti,
 (13-14a) Martin Sild ajaga7,64 Paide VTS, tüdrukud (-12a) Carme Rääk 10,25    Valgamaa,
tüdrukud  (13-16a) Karina Konstantinova 9,25 Läti, Naised (17 a -) Edit Tammepõld 8,80 Paide VTS.
Võistlustel eriauhinna pälvisid kõige noorim 6 aastane  poiss Lennart Laos Kihnu saarelt ja
noorim tüdruk 5 aastane  Mariete Tammepõld Paide Vabatahtliku Tuletõrje Seltsist .
Tugevat konkurentsi pakkusid Järvamaa tuletõrjesportlased, saavutades kodupubliku ees mitmeid värvilisi auhinnalisi kohti.
Võistlused korraldati Päästeameti, Eesti Tuletõrjespordi Liidu, Paide Vabatahtliku Tuletõrje Seltsi,
 E-piim spordihalli ja  Paide Linnavalitsuse koostöös.
Järvamaa sportlaste tulemused erinevas vanusegrupis:
Kuni 12 a poisid: (14 osavõtjat)
Oliver Veimer – 1 koht
Eerik Tammepõld- 3 koht
Lauri Tihemets- 10 koht
Aleksei Aleinikov – 11 koht

13-14 aastased noormehed (13 osavõtjat)
Martin Sild – 1 koht

15-16 a noormehed (14 osavõtjat)
Karlis Eeskivi- 13 koht

17-18 aastased noormehed ( 7 osavõtjat)
Kaarel Siimut – 3 koht
Kris Eeskivi – 7 koht

Mehed ( 23 osavõtjat)
Margo Tammepõld – 17 koht
Kevin Breemet – 20 koht

Kuni 12 aastased ( 5 osalejat)
Mariete Tammepõld – 5 koht

13-16 aastased ( 9 osalejat)
Heidy Heleen Trug- 6

Naised ( 10 osalejat)
Edit Tammepõld – 1 koht
Kersti Kangur – 6 koht
Sirje Laan – 8 koht

Protokollid leiad siit: A grupp
B grupp ; C grupp ; D grupp
Tütarlapsed A
Tütarlapsed B
Naised ; Mehed   ; Finaalid


Tagasi
Luubi all