Suusaorienteerumise hooaja lõpetuseks selgusid sprindimeistrid.

Vaatamata Eestimaa kesistele lumeoludele õnnestus Põlvamaal,Kooraste metsades selgitada Eesti meistrid  suusaorienteerumise sprindis.

Naiste eliitklassi 2,41 km ja 13 kontrollpunktiga oli ühefavoriidina stardis Evely Kaasiku Järvamaa orienteerumisklubist JOKA . Parakuei suutnud ta seekord valida lume- ja rajaoludele vastavat orienteerumistaktikat ning tegi kaks minutilist orienteerumisviga, mis eivõimaldanud enamat pronksmedalist. Kaotust võitjale Maret Vaherile jäi lõpuks 27 sekundit. Evely enda hinnangu kohaselt ei suutnud ta kõikjal  märgatajäisele lumele sõidetud mootorsaani jälgi ja ei taibanud ka vajalikul määralmuuta orienteerumistaktikat, kus olnuks vaja rohkem lähtudareljeefiobjektidest, kui radade võrgust.

Meeste eliitkassis tegi JOKA meestest õnnestunud sõidu Kaarel Kallas, kes saavutas 9.koha. Ilmar Udami võistlus ebaõnnestus jatulemuseks jäi 12.koht. Võitis Even Toomas Värskast.

Naisveteranide N55 klassi 1,97 km ja 10 kontrollpunktigarajal tuli Eesti meistriks järvakas Siiri Poopuu.

Hooaja lõpetuseks tegid tublid sõidud ka JOKA noororienteerujad. Poiste M14 klassis saavutas Georg Paal 4.koha ja Markus Sulg 6.koha.  Kuuenda kohaga lõpetasid ka noormeeste M18 klassis Jasper Ainjärvja meesjuunioridest Rando Marrandi.