Lõppes Järvamaa 7.Segapaaristurniir

Pühapäeval, 1.märtsil   toimus viimane viies etapp Järvamaa 7. Segapaaristurniirist,mis toimus Järva-Jaani võimlas. Osalema tuli kuus paari, neist ühed uues üritajad.

Kõik võistkonnad mängisidomavahel läbi et selgitada parimatest parimad. Seekord üllatusi ei toimunud,kuna liidrid ei andnud võitu kellelegi ja tulid ka viiendat korda võitjateks. II koha saavutasid Hennes Reino –Alberi ja Ireen Lehtmets ja kolmanda koha uued üritajad Andres Raja ja Ave Lagenõmm.

Järvamaa 7.Segapaaristurniirist võttisosa 18 erinevat võistluspaari, osalus kordi tuli kokku 38.

Üldkokkuvõttes sai 50 punktigaesimese koha Ain Kanne ja kadri Toom. II koha 35 punktiga Piret Reinfeld ja MikkKallakmaa ja kolmanda koha 22 punktiga Ireen Lehtmets ja Hannes  Reino –Alberi.

Võitjaid autasustati meenetega jakindlasti oli rõõmu ka teistele osalejatele, kuna sportlikud pühapäevad andsid hea tuju paljudele osalejatele.

Paide Võrkpalliklubi tänab kõikiomavalitsusi( Imavere vald, Ambla vald, Järva-Jaani vald, Koeru vald, Paidevald), kes panid õla alla turniiri heale korraldusele. Lisaks täname Järvamaa Spordiliitu, kõiki võistlejaid ja soovime mõnusat kevade ootust, et taaskohtuda rannavolle turniiridel.