Ilmar Udamile 32.koht suusaorienteerumise maailmameistrivõistlustel

Norras jätkuvatel suusaorienteerumise maailmameistrivõistlustel selgusid maailmameistrid tavaraja võistlusel.
 Meeste linnulennult 20,8 km pikkusel ja 28 kontrollpunktiga rajal, kus oli üle 700 tõusumeetri,
 võitis kuldmedali norrakas Lars Maholdt ajaga 1:31.20. Võit oli Norrale eriti magus ja tähelepanuväärne,
 sest see oli riigi 1000 kuldmedalivõit maailmameistrivõistlustelt läbi aegade ja erinevate spordialade.
Järgnesid Andrey Lamov Venemaalt ja Staffan Tunis Soomest. Järvakas Ilmar Udam, sõitis ühtlases tõusvas sõidurütmis, ent raja teises pooles kogunes ligi 3 minuti jagu eksimusi ning lõpptulemuseks oli 32. koht.
 Eestlastest tegi hea ja stabiilse sõidu Even Toomas, kes saavutas 20.koha, Margus Hallik oli 28., Priit Randman 31. Ja Ilmar Udam 32.

Naiste 14,1 km ja 18 kontrollpunktiga rajal lõpetas parima ajage eilne sprindi maailmameister Tove Alexandersson,
 ent tema tulemus tühistati, sest ta oli teinud rajal ~100 m lõike läbi kaardil tähistatud keeluala.
Maailmameistritiitel läks ikkagi Rootsi ja selle võitis Josefine Engström ajaga 1:12.00.
 Järgnesid Mira Kaskinen Soomest ja Kseniya Tretyakova Venemaalt. Ühtlaselt hea sõidu tega ka
 eestlanna Piret Pärnik, kes saavutas 19. koha.
Nädalavahetusel selguvad maailmameistrid lühirajal ning teatesõitudes.