Eesti klubide karikavõistlustel olid Järvakad tublid

Eesti klubide karikavõistlustel Tallinnas  õnnestus Järvalal mahtuda kuue parima autasustatava  võistkonna sekka. Meile  nii väikesele klubile on see väga hea saavutus. Viis parimat olid meist kindlalt ees, aga kuues koht õnnestus võitlusega võita. Seekord tuli meile neli auhinnalist kohta.  Parim neist oli Türi Ühisgümnaasiumi abiturient Gert Valdsalu, kel õnnestus oma eelmise pühapäeva ebaõnnestumine tasa teha ja saavutada  väga hea 60m tõkkejooksuga  8,24 II koha, mis on isiklik rekord. Hea taktikajooksuga saavutas Olavi Allase 1500m 4.04,39 kolmanda koha, mis on tema poolt sees joostud jooksudest parim. Kui nii võib öelda, siis vanameister Jaanus Suvi  jooksis kõrgushüppe 1.93 ületanuna kolmikhüppesse ja võttis oma kolmanda koha  14.33. Peale ülikooli lõpetamist taas harjutav Neemo Kull tõi Järvalale kuulitõukes 14.73 kolmanda koha.   Teised toetasid klubi nagu oskasid ja viimase ala 4 x 200m teatejooksu pidid Gert Valdsalu, noorukesed Jaagup Aland , Peeter Mitt ja ankruna Jaanus Suvi teatejooksu lihtsalt lõpetama, mida nad ka tegid. Tasuks kuues koht.

Võimast mineku näitasid Vike värvides võisteldes Johanna ja Lishanna Ilves. Johanna oli 60m jooksus teine 7,73. Lishanna ,kaugushüppes uue Eesti B klassi sisetulemusega 5.84,kolmas.

Üha paranevat vormi näitav Koigi ind.võistleja  Kätlin Piirimäe oli ülivõimsalt parim naiste kuulitõukes 15.78.

Samas päev varem toimunud TV 10 olümpiastarti vabariiklikus finaalis ,võistlesid Türi Põhikooli noored ja ind.võistleja Emili Liis Osula Paide Ühisgümnaasiumist.

Pildile jäime tüdrukute nooremate 60m tõkkejooksus ,kus Türi tüdruk Karolin Puusepp lõpetas 8 kohaga ,isikliku rekordiga 10,57. Põhifinaalis jooksis ka Emili-Liis kui komistas tema ette kukkunud tüdrukule ja temale pakuti võimalust joosta uuesti, kuid üksi. Emili nõustus kõhklemata uuesti jooksma ja saavutas ajaga 10.50 teise koha. Tüdrukul on sisu.