33.Sügisturniir Võrkpallis

Laupäeval, 1.novembril kohtusid võrkpallurid Paide E - Piima Spordihallis 33.korda, et mängida Paide Võrkpalliklubi Sügisturniiri.

Seekordseid võistlusi võib iseloomustada kahe fraasiga: võrkpall on ümmargune ja ära kaota iialgi lootust.

Põnevaid ja sisukaid mänge jätkus terve päev aga seekord ei olnud Paide võistkonnad külalislahkeid, vaid

jätsid enamus karikaid koju.

Meeste karika viisid koju Väätsamehed, kes andsid ühe geimi ära külalismeeskonnale Tamsalule,

kes saavutas II koha. III koha saavutasid Paide  ja 4.kohaga tuli leppida seekord Imavere meeskonnal.

Meesseenioritest olid Paide seeniorid kõige edukamad. Kuigi tuli neil ka 1 geim loovutada Tallinna Kalev 68

meeskonnale, kes saavutas II koha, oli koduvõistkonnas näha siirast võidutahet.

Eks oli ju rändkarikas mitmeid aastaid olnud Tallinnas

ja selle tagasivõit oli meeskonna siiras soov.

Naiskondasi oli sellel aastallausa viis. Hea meel on, et sõprussidemed Soome Pukkila naiskonnaga on

endiseltsoojad, ning aeg-ajalt saame neid siin võõrustada. Külali võistkond läks koju heavõistluskogemuse,

soojade sõnadega ja viienda kohaga.

Paide VK naikonnal oli seekordsiiras soov võita ja nii see ka läks, koju jäeti võidukarikas.Väga põnevas

finaalmängus KSK Alem naiskonnaga ei loovutatud siiski ühtegi geimi ja seegapidid Türi naised leppima

II kohaga,  III koha saavutasid Rakvere naised.

Turniir lõppes Paide Restoranis piduliku autasustamisega, kus tunnustati kõikide võistkondade parimaid mängijaid ja jagati rändkarikaid.

Tabel tulemustega ava siit:

Täname kõiki võistlejaid,kohtunikke ja usinaid kaasaelajaid, sest kõik üheskoos moodustati üks mõnus pere, kes nautis mängu ja toredat seltskonda.

Ootame Teid kaasa elama:

• 8 - 9 novembril ootame kaasa elama Meie Järvamaa esindusmeeskonnale
  • Paide Võrkpalliklubi naiskonda ootab ees Gredit 24 rahvaliiga hooaeg, esimene mäng peetakse 9 novembril kell 13.00 Paide Ühisgümnaasiumi võimlas
  • Järvamaa  segapaaristurniir ootab võistlejaid Aravetel, 23 november
  • Imavere Jõuluturniir ootab võrkpallureid 29 novembril;
  • Paide Võrkpalliklubi noored U -16 poisid ja tüdrukud mängivad EKV tsooniturniire 15-16 november  Tartus ja Rakveres.
  • U-14 tüdrukud mängivad 24 november Keilas Põhja regiooni esimest etappi( kokku toimub kolm etappi)
  • 13.detsembril sõidavad kõik  võrkpallihuvilised üheskoos Tartusse osa saama Eesti Võrkpall 95 juubelipidustusest. Kell 13.00 algab EKV finaal naistele ja kell 16.00 meestele. Soovi korral võtta ühendust Piret Reinfeldiga.

Täname: Eesti Kultuurkapitali Järvamaa Ekspertgrupp, Hasartmängumaksu Nõukogu, Paide linn, FIE Enn Sõmer.