Orienteerumissprindi meistrid selgusid Laupa mõisa ümbruses

2014. aasta Järvamaa meistrid orienteerumissprindis selgusid Laupa mõisa ümbruse pargi ja asula maastikul.
Meeste 2,33 km ja 16 kontrollpunktiga rajal tuli 30 mehe konkurentsis Järvamaa meistriks Ilmar Udam
 Albu vallast ajaga 13.31.
 Napi 7 sekundilise kaotusega pidi leppima Kaarel Kallas orienteerumisklubist JOKA ja pronksmedali võitis
 Aare Aan Koerust ajaga 14.38. Naisi startis 1,82 km ja 12 kontrollpunktiga rajale üksteist.
 Kolmikvõit kuulus seekord Türi naistele.
Kiireimana läbis raja ja võitis Järvamaa meistritiitli Siiri Poopuu, aeg 16.19, järgnesid Mariliis Aren 19.05 ja
 Lea Tusis 19.35.
Koos Järvamaa meistrivõistlustega toimus ka Eesti Sprindikarika osavõistlus, kus erinevates vanuseklassides olid võitjateks Hans Mark Võsu OK JOKA, Ats Sõnajalg Harju KEK RSK, Tenno Alamaa OK JOKA,
 Raul Laas OK JOKA, Kristin Viikmaa OK West, Anne-Ly Viikmaa OK West ja Siiri Poopuu OK JOKA.