JOKA esindusvõistkond lõpetas 55.Jüriöö jooksu viiendana

Nelijärvel joosti nädalavahetusel vabariiklik orienteerumise 55. Jüriööjooks.
Öisel teatejooksul, asus peavõidu, igavesti rändva auhinnaskulptuuri „Kalevipoeg kivi viskamas“
eest heitlema 64 viieliikmelist võistkonda, kus igas võistkonnas jooksis 3 meest ja 2 naist.
Tänavuse aasta 55. Jüriööjooksu üldvõidu saavutas  SK Saue Tammed võistkond ajaga 3:10.29.
Orienteerumisklubi JOKA esindusvõistkond koosseisus Kaarel Kallas, Sigrid Ruul, Johannes Ehala,
Evely Kaasiku, Tiit Tähnas pidas tasavägise heitluse esikuuiku kohtade eest ja lõpetas võistluse
viienda kohaga aeg 3:24.13. Kolmas koht jäi üle kolmetunnises heitluses öises metsas vaid 3 minuti
kaugusele ja samas edestati kuuendat kohta vaid paari sekundiga. JOKA II võistkond Margus Marrandi,
Helle Hallik, Rando Marrandi, Kadi-Liis Minn ja Tiit Poopuu savutas 11.koha. JOKA seenioride võistkond
Ilmar Udam, Siiri Poopuu, Tenno Alamaa, Kersti Ehala ja Raivo Pellja olid viimase vahetuse lõpuosani
heitlemas seenioride arvestuses võidu eest, ent paraku kustus siis ankrumehe otsmikulamp ja nii taanduti
seenioride arvestuses viiendaks (üldarvestuse 24.koht). JOKA III võistkond lõpetas 34. kohaga.

Järgmisel aastal toimub 56. Jüriööjooks Alatskivil.