Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Järvamaa omavalitsuste sporditöötajad

Paide Linn
Mario Polusk
mario@paidetervis.ee
 510 4548
Türi vald
Tanel Viljat
tyrispordiklubi@gmail.com 504 1987
Albu vald
Malle Lomp
mallle@albu.ee
 509 6797
Ambla vald
Leo Matikainen
leo.matikainen@mail.ee
 514 5653
Järva-Jaani vald
Arto Saar
arto@jjaani.ee
525 7373
Koeru vald
Marek Ruoatsalainen marek@koeruvv.ee                   55599393
Koigi vald
Liidia Mäeveer
jnspl@hot.ee
 527 9357
Roosna-Alliku vald
Eve Sissas
esissas@gmail.com
56481165
Väätsa vald
Taavi Parts
tervisekompleks@vaatsa.ee
53023400
Kareda vald
Kulno Klein
kulno@kareda.ee 56461544
Paide vald
Enn Lehtpuu
enn.lehtpuu@paidevald.ee
5296515
Imavere vald
Jaanus Nilp
jaanusnilp@hot.ee
 510 9735


Tagasi
Spordiliit
Avalik konkurss
Autasustamise statuut
Järvamaa spordiklubide register
JSL juhatuse otsused
JSL rahastamise jaotused
JSL üldkoosoleku protokollid
TEGEVUSKAVA
Arengukava
Põhikiri
Spordiklubid
Meist
Järvamaa andekate noorsportlaste toetamine
Järvamaa omavalitsuste sporditöötajad