Järvamaa Koolinoorte KV 3-5 klasside KV saalihokis

29.novembril toimusid Imavere Spordihoones Järvamaa koolide 3-5. klasside Karikavõistlused saalihokis.
Seekord asus karikate nimel võistlustulle  5 tüdrukute ja 7 poiste võistkonda Järvamaa erinevatest koolidest.

Tüdrukute võistkondadest kõige meisterlikumad olid Järva –Jaani Gümnaasium tüdrukud
( Eeva Nugis, Melani Arusalu, Melany Saarmets, Elen Pruuli, Elena Pruuli, Elly Paju, Pille Piiroja)
kellel õnnestus võita kolm vastast ja II koha saavutanud Imavere Põhikooliga mängiti viiki 2 : 2.
III koha saavutasid Väätsa põhikooli noored. Täname hakkajaid õpetajaid, kes tulihingeliselt
oma võistkondasi juhendasid :Aili Vaasli, Ilmar Mõttus ja Elena Rattur.

Poistest tuli ääretult põnevas finaalmängus esimeseks Paide Gümnaasiumi võistkond,
kes mängis koosseisus: Gabriel Simson, Hugo-Hannes Osolin, Kristjan Nugis, Raul Ruugla,
Sten –Erik Tamme, Timo Zmud. II koha saavutas Väätsa Põhikooli poisid ja III koha Retla kool.
Täname võitjate õpetajaid: Taiga Laur, Ilmar Mõtus.
Kindlasti ei olnud sellel turniiril kaotajaid vaid kõik õpilased said toreda kogemuse ja sportliku päeva.

Järgmine Järvamaa koolide võistlus toimub reedel algusega kell 9.00 Väätsa Spordihoones ,
kus võistlema on registreerinud 2 tüdrukute ja 7 poiste võrkpalli võistkonda.