Maapõhikoolide 4.-5.klasside rahvastepallivõistlustest võttis osa 6 kooli

Täna, 7. novembril toimusid Väätsal Järvamaa maapõhikoolide 4.-5.klasside karikavõistlused rahvastepallis.
Võistlustulle astus 4 tüdrukute ja 5 poiste võistkonda. Oma kooli au olid kaitsma tulnud tüdrukutest Retla,
Väätsa, Imavere ja Koigi ning poistest Väätsa, Laupa, Paide valla Lasteaed-Kool, Retla ja Koigi põhikoolid.

Keskkoolidega võrreldes oli võistlus tunduvalt atraktiivsem, kuna mängud peeti ühes saalis,
kus õpilased said teineteisele kaasa elada.

Tüdrukutest võitis kuldse karika Imavere Põhikool, II koha saavutas Väätsa ja III koha Retla Kool,
neljanda kohaga pidi seekord leppima Koigi Kool.

Poistest oli võidukas Retla Kool, kes võitis 2:1 II koha saanud Väätsa Põhikooli, III koha saavutas Laupa Kool,
4.koha Koigi kool ja 5.koha Paide Valla Lasteaed-Kool.

Kindlasti tahan korraldajana kiita hakkajaid õpetajaid, kes oma õpilasi proovile tulid panema sest rõõmsate
nägudega lahkusid, nii õpetajad kui õpilased.

Järvamaa Spordiliit autasustas võistlejaid diplomitega ja väikeste meenetega. Koolid sai autasustatud karikatega.