Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Õpetajad 2017/2018 õ.-a.

Järvamaa kehalise kasvatuse õpetajad 11.09.2017.a seisuga

 
 Aravete KK   Raido Rohi  5225285  raido.rohi@mail.ee 
 Järva-Jaani G  Merilyn Ivask 56787116 merilyn.ivask@gmail.com
  Deivi Teppan 53965233 deivitep@gmail.com
 Peetri Kool Aili Vaasli   ailivaasli@hot.ee
 Koeru Keskkool   Toomas Aan   5229864 toomas@koeru.edu.ee
 Paide Gümnaasium   Lea Valang   5507562 lea.valang@mail.ee
   Ahto Salum   5203911  ahto.salum@paidegymn.ee
   Jaanus Moppel   5276795  jaanus.moppel@paidegymn.ee
   Priit Viirpuu   56494932  priit.viirpuu@mail.ee
   Krista Rikk  5256576  krista.rikk@paidegymn.ee
 Paide Ühisgümnaasium  Karin Kitt 56966334 karinkitt@mail.ee
   Andres Siilak   5249625  andressiilak111@gmail.com  
   Annely Põder   56220720  annely.poder@paideyg.ee
 Paide LAK   Kristiina Raidvere   53818616  kristiina.raidvere@gmail.com
 Türi Põhikool   Merle Vantsi   55614065  merle.vantsi@mail.ee
   Villi Vantsi   5222473  villi.vantsi@mail.ee
  Veiko Valang  5507576 veiko.valang@mail.ee
   Sandra Alusalu   5249677  sandra.alusalu@gmail.com
 Türi Ühisgümnaasium   Kaarel Kallas   53308128  kaarel.kallas@mail.ee
   Sirje Kaitsa   5248652 sirjekaitsa@gmail.com
   Leonhard Soom   5096812  staadion51@gmail.com
 Ambla LAK   Taavi Ojaniit    ojaniittaavi@gmail.com
 Albu Põhikool   Tiia Mänd   5079397  mand.tiia@gmail.com
 Imavere Põhikool   Taiga Laur   51963823 taigalaur66@gmail.com
 Retla- Kabala Kool  Ann Valang 58125952 ann.valang.001@mail.ee
Järvamaa KHK Paide osakond  Taavi Teder         taavi554@gmail.com
Järvamaa KHK Särevere  osakond  Piret Somelar     piret.somelar@gmail.com
 Koigi Põhikool   Liidia Mäeveer   5279357  jnspl@hot.ee
 Laupa Põhikool   Liisa Gritšenko   58201464  liiza141@gmail.com
 asendusõpetaja alates   Sirje Kaitsa  5248652 sirjekaitsa@gmail.com
 Roosna-Alliku Põhikool   Liina Molotovskaja   53454514 lyma@hot.ee
 Väätsa Põhikool   Ilmar Mõttus   5079149  ilmarm@hotmail.com
Rocca al Mare Kooli Vodja Viljar Pennert 55545000 viljar@kk7.ee
Individuaalõppekeskus      


Koolisport
Juhendid
Õpetajad
Protokollid
Ainesektsioon