Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Õpetajad 2018/2019 õ.-a.

Järvamaa kehalise kasvatuse õpetajad 28.09.2018.a seisuga


     
Aravete KK  Raido Rohi  5225285  raido.rohi@mail.ee 
Järva-Jaani G  Merilyn Ivask 56787116 merilyn.ivask@gmail.com
  Deivi Kõll 53965233 deivitep@gmail.com
Peetri Kool Aili Vaasli   ailivaasli@hot.ee
Koeru Keskkool  Toomas Aan   5229864 toomas@koeru.edu.ee
  Annely Pihlak    annely@koeru.edu.ee
Paide Hammerbecki Kool   Lea Valang   5507562 lea.valang@paidehpk.edu.ee
   Ahto Salum   5203911 ahto.salum@paidehpk.edu.ee
   Priit Viirpuu   56494932 priit.viirpuu@paidehpk.edu.ee
   Krista Rikk  5256576  krista.rikk@paideghpk.edu.ee
Hillar Hanssoo nimeline Paide Põhikool Karin Kitt 56966334 karinkitt@mail.ee
  Andres Siilak   5249625  andressiilak111@gmail.com  
  Annely Põder   56220720  annely.poder@paideyg.ee
Paide LAK  Kristiina Raidvere   53818616  kristiina.raidvere@gmail.com
Käru Põhikool Virve Zimmermann    virvezi@gmail.com
Türi Põhikool  Merle Vantsi   55614065  merle.vantsi@mail.ee
  Villi Vantsi   5222473  villi.vantsi@mail.ee
  Veiko Valang  5507576 veiko.valang@mail.ee
   
Türi Ühisgümnaasium  Kaarel Kallas   53308128  kaarel.kallas@mail.ee
  Karin Ruugla   55516327  


Leonhard Soom   5096812 staadion51@gmail.com
Ambla LAK  Taavi Ojaniit    ojaniittaavi@gmail.com
Paide Riigigümnaasium Virgo Õitspuu  56619873 virgo.oitspuu@paide.edu.ee

  Karin Ruugla  55516327  karin.ruugla@paide.ee
 
Albu Põhikool  Tiia Mänd   5079397  mand.tiia@gmail.com
Imavere Põhikool  Taiga Laur   51963823 taigalaur66@gmail.com
Retla- Kabala Kool  Ann Valang 58125952 ann.valang.001@mail.ee
Järvamaa KHK Paide osakond  Piret Somelar         piret.somelar@gmail.com
Koigi Põhikool  Liidia Mäeveer   5279357 jnspl@hot.ee
Laupa Põhikool  Liisa Gritšenko   58201464 

liisagritsenko@gmail.com

Roosna-Alliku Põhikool  Liina Molotovskaja   53454514 liinamolotovskaja@gmail.com  
Väätsa Põhikool  Ilmar Mõttus   5079149  ilmarm@hotmail.com
Rocca al Mare Kooli Vodja Viljar Pennert 55545000 viljar@kk7.ee
Individuaalõppekeskus      


Koolisport
Juhendid
Õpetajad
Protokollid
Ainesektsioon