Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Õpetajad 2019/2020 õ.-a.

Järvamaa Kehalise-kasvatuse õpetajad 2019-2020



 
 Aravete KK   Raido Rohi  5225285  raido.rohi@mail.ee 
 Järva-Jaani G  Merilyn Ivask 56787116 merilyn.ivask@gmail.com
  Deivi Kõll 53965233 deivitep@gmail.com
 Peetri Kool Aili Vaasli 53412655 ailivaasli@hot.ee
 Koeru Keskkool   Toomas Aan   5229864 toomas@koeru.edu.ee
Paide Hammerbecki Põhikool  Lea Valang   5507562 lea.valang@mail.ee
   Ahto Salum   5203911 ahto.salum@paidehpk.edu.ee
   Jaanus Moppel   5276795 jaanus.moppel@paidehpk.edu.ee
   Priit Viirpuu   56494932  priit.viirpuu@mail.ee
   Krista Rikk  5256576 krista.rikk@paidehpk.edu.ee
Paide Hillar Hanssoo Põhikool Karin Kitt 56966334 karinkitt@mail.ee
   Andres Siilak   5249625 andres.siilak@paidepk.ee
   Annely Põder   56220720 annely.poder@paidepk.ee
 Paide LAK   Kristiina Raidvere   53818616  kristiina.raidvere@gmail.com
 Türi Põhikool   Merle Vantsi   55614065  merle.vantsi@mail.ee
   Villi Vantsi   5222473  villi.vantsi@mail.ee
  Veiko Valang  5507576 veiko.valang@mail.ee
  Saida Saharov 5547381 saidasaharov3@gmail.com
 Türi Ühisgümnaasium   Kaarel Kallas   53308128  kaarel.kallas@mail.ee
  Karin Ruugla 55516327 karin.sulg@gmail.com
Paide Riigigümnaasium Virgo Õitspuu 56619873 virgo.oitspuu@paide.edu.ee
       
 Ambla LAK ,Aravete KK Urme Taimla   urme.taimla@gmail.com
 Albu Põhikool   Tiia Mänd   5079397  mand.tiia@gmail.com
 Imavere Põhikool   Taiga Laur   51963823 taigalaur66@gmail.com
 Retla- Kabala Kool  Ann Valang 58125952 ann.valang.001@mail.ee
Järvamaa KHK Paide osakond  Virgo Õitspuu 56619873 virgo.oitspuu@paide.edu.ee
 Koigi Põhikool   Liidia Mäeveer   5279357  jnspl@hot.ee
  Kert Piirimäe 55516483 kpiirimae@gmail.com
 Laupa Põhikool   Liisa Gritšenko   58201464 liisagritsenko@gmail.com
       
 Roosna-Alliku Põhikool  Kätlin Merisalu   katlin.merisalu@r-alliku.paide.ee
 Väätsa Põhikool   Ilmar Mõttus   5079149  ilmarm@hotmail.com
Rocca al Mare Kooli Vodja Viljar Pennert 55545000 viljar@kk7.ee
Individuaalõppekeskus      
Käru Põhikool Virve Zimmermann 56504661 virve.zimmermann@karukool.edu.ee


Koolisport
Juhendid
Õpetajad
Protokollid
Ainesektsioon