Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Koolispordi kalender 2018



Kuupäev Kellaaeg Võistluse nimetus Koht Peakohtunik Kontakt Juhend Ajakava
N 11.jaan 10.00 Järvamaa koolide 6.-9.kl.saalijalgpalli KV P(EKSL alagrupp)  E-Piim SH V.Mets 56251081  juhend ajakava
R.19.jaan 15.00 Järvamaa TV 10 2017/18 , 2 etapp (50m tõkkej. kuulitõuge,kõrgushüpe) Särevere Kaarhall    V.Valang 5507576   juhend

K 17.jaan 10.00 Järvamaa koolide 6.-9.kl.saalijalgpalli KV T E-Piim SH V.Mets 56251081
ajakava
N 25.jaan 9.00 Järvamaa koolide 4.-5.kl.saalijalgpalli KV P E-Piim SH V.Mets 56251081 juhend   ajakava
N 1.veebr 10.00 Järvamaa koolide 6.-9. kl. korvpalli KV P ( EKSL alagrupp) Koigi võimla L.Mäeveer 5279357 juhend ajakava
K 31.jaan 10.00 Tähelepanu Start maakonna alagrupp Türi ÜG M.Vantsi 55614065 juhend    
K 7.veebr 14.00 Järvamaa bumerang maakonna finaal Türi PK V.Valang 5507576 juhend
N 8. veebr 10.00 Järvamaa 10.-12.kl KV saalijalgpallis Paide SH V.Mets 56251081 juhend      ajakava
T 6.veebr 10.00 Järvamaa koolide 1.- 3.kl. rahvastepall KV T+P (EKSL alagrupp) PÜG võimla A.Põder 56220720 juhend ajakava          
 
P 11.veebr 11.00 Järva Talimängud 2018 Aravete P.Maaring 53333067 juhend
T 13.veeb 10.00 Järvamaa maapõhikoolide 1.-3.kl. rahvastepall 4P+4T, KV Väätsa SH I.Mõttus 5079149 juhend   ajakava   
K 21.veebr 10.00 Jalgpallifestival "Värav" 1.-3.kl ja 4.-5.kl E -Piim SH Ahto Salum, 5203911    info raamatus
N 22.veeb 11.00 Järvamaa koolinoorte MV suusatamises Aravete suusarajad R.Rohi 5225285 juhend
T 6. märts 10.00 Võrkpalli Miniliiga 4.-6. kl ( EKSL alagrupp) E-Piim SH P.Reinfeld 5042105 juhend ajakava
K 14.märts 9.30 Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus E-Piim SH L.Valang
5507562    
juhend
T 3.aprill 10.00 Tähelepanu Start väikesed koolid PF E-Piim SH M.Vantsi 55614065

K 4.aprill 10.00 Järvamaa koolide 10.- 12.kl korvpall KV P (EKSL alagrupp) Paide ÜG Andres Siilak 5249625 juhend   ajakava
T 17.aprill 11.00 Järvamaa koolinoorte MV valikorienteerumises( start Türi ÜG) Türi ÜG K.Kallas 53308128 juhend
T 8. mai 10.00 Järvamaa koolinoorte MV murdmaajooksus ( D,C, B, A,J kl) Paide Vallimägi A.Siilak, K.Kitt 5249625 juhend
N 10.mai 12.00 Heategevuslik teatejooks 5.-9. kl Paide G.staadion P. Maaring 53333067 teatejooks.ee
K.16 mai 10.00 Järvamaa koolide 1.-3. kl. jalgpalli KV P Paide G. staadion Ahto Salum 5203911 juhend
R 18.mai 10.00 Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV PÜG A.Siilak 5249625 juhend
T 15.mai 15.00 Järvamaa TV 10 2017/2018,3 etapp( pallivise, kettaheide, tevashüpe,600/1000m) Türi staadion L.Soom 5096812

K 23.mai 10.00 Järvamaa koolinoorte MV kergejõustikus Türi staadion V. Valang 5507562 juhend
K 6-7.juuni 15.00 Järvamaa TV 10 2017/2018 mitmevõistluse finaal Türi staadion L.Soom 5096812

13.-15.aug
Suvemängud "Meri ja päike" Hiiumaal
P.Reinfeld 5042105

N 13.sept 10.00 Koolinoorte tuletõrjespordi mängud Türi staadion M.Tammepõld 5155461 juhend
K. 19.sept 10.00 Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlus D, C kl. Türi linna staadion L.Soom 5096812 juhend
N. 27.sept 10.00 Järvamaa koolinoorte sügiskross D,C,B,A,J klass Aravete Kangrumägi R.Rohi 5225285 juhend
R 28. sept 10.00 Järvamaa koolide 10.-12.kl. jalgpalli KV P (EKSL alagrupp) Paide kunstm. staadion V.Mets 56251081 juhend
22-30 sept 2018 Euroopa Spordinädal
koolides Piret Reinfeld 5042105 info
T 2. okt 10.00 Järvamaa koolide 6.-9. kl. jalgpalli KV P (EKSL alagrupp) Paide kunstm. staadion V.Mets 56251081 juhend
K 17.okt 10.00 Järvamaa maapõhikoolide 4.-5. kl. rahvastepalli KV P+T Imavere SH T.Laur 56509469

T 6.nov 10.00 Järvamaa koolide 4.-5. kl.rahvastepalli KV P,T (EKSL alagrupp) E-Piim SH K.Rikk 5256576

okt 10.00 Järvamaa 3 x 3 korvpallisari 4.-5.ja 6.-7 kl. 8-9 kl, 10-12 kl T ja P E-Piim SH Robin Orgulas


T 13.nov 10.00 Järvamaa koolide 6.-9. kl. saalihoki KV T + P(EKSL piikonna v.) Imavere SH T.Laur 51963823

N 22.nov 10.00 Järvamaa koolide 3.-5. kl. saalihoki KV P,T Imavere SH T.Laur 51963823

N 29.nov 10.00 Järvamaa koolide 1.-3.kl. Pallilahing P+T(EKSL piirkonna v.) Paide Valla Kool K.Raidvere 53818616

dets 16.00 Järvamaa TV 10 2018/2019 III etapp Paide ÜG A.Siilak 5249625

T 4.dets 10.00 Järvamaa 6.-9. kl. võrkpalli KV P ja T ( EKSL alagrupp) E-Piim SH P.Reinfeld 5042105

dets 10.00 3 X 3 rahvaliiga festival ( ülevabariiklik finaal) E -Piim SH Robin Orgulas


R 14.dets 2017 Järvamaa koolide 10.-12.kl.võrkpalli KV ( 4P+2T)( EKSL alagrupp) E-Piim SH Piret Reinfeld 5042105

jaan-dets. 2017 Spordimärk "Noor Lõvisüda" koolides Piret Maaring 53333067

Korraldaja: Järvamaa Spordiliit



Koolisport
Juhendid
Õpetajad
Protokollid
Ainesektsioon