Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Koolispordi kalender 2019


Kuupäev Kellaaeg Võistluse nimetus Koht Peakohtunik Kontakt Juhend Ajakava
N 10.jaan 10.00 Järvamaa koolide 6.-9.kl.saalijalgpalli KV P ( EKSL alagrupp ) E-Piim SH V.Mets 56251081 juhend ajakava
 
R 11.jaan 15.00 Järvamaa TV 10 2018/19 , 2 etapp (50m tõkkej. kuulitõuge,kõrgushüpe) Särevere Kaarhall V.Valang 5507576

T 15.jaan 10.00 Järvamaa koolide 6.-9.kl.saalijalgpalli KV T E-Piim SH V.Mets 56251081 juhend ajakava
N 17.jaan 10.00 Rimi jalgpalli osavusfestival" 1.-3.kl ja 4.-5.kl E -Piim SH Ahto Salum 5203911   juhend
 
K 23. jaan 10.00 Järvamaa koolide 4.-5.kl.saalijalgpalli KV P E-Piim SH V.Mets 56251081 juhend ajakava
K 30.jaan 10.00 Tähelepanu Start maakonna alagrupp Türi ÜG M.Vantsi 55614065 juhend
N 31.jaan 10.00 Järvamaa koolide 6.-9. kl. korvpalli KV P ( EKSL alagrupp) J-Jaani G Raigo Prants 59191952 juhend ajakava
T 5.veebr 10.00 Järvamaa koolide 1.- 3.kl. rahvastepall KV T+P (EKSL alagrupp) Järva-Jaani G M.Ivask 53965233 juhend ajakava  
K 6.veebr 14.00 Järvamaa bumerang maakonna finaal Türi PK V.Valang 5507576 juhend
N 7. veebr 10.00 Järvamaa 10.-12.kl KV saalijalgpallis Aravete KK V.Mets 56251081  juhend ajakava    
 
K 13.veeb 10.00 Järvamaa maapõhikoolide 1.-3.kl. rahvastepall 4P+4T, KV Väätsa SH I.Mõttus 5079149 juhend  
N 21.veeb 11.00 Järvamaa koolinoorte MV suusatamises Aravete suusarajad R.Rohi 5225285 juhend


VAHEAEG (25.veebruar- 3.märts)




T 12. märts 10.00 Võrkpalli Miniliiga 4.-6. kl ( EKSL alagrupp) E-Piim SH P.Reinfeld 5042105  juhend       
 
 
N 14.märts 9.30 Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus E-Piim SH L.Valang 5507562 juhend            
T 2.aprill 10.00 Tähelepanu Start väikesed koolid PF E-Piim SH M.Vantsi 55614065 raamat
K 3.aprill 10.00 Järvamaa koolide 10.- 12.kl korvpall KV P (EKSL alagrupp) J-Jaani G Raigo Prants 59191952 juhend  ajakava

E 8.aprill 10.00 Järvamaa koolide MV Discgolfis J-Jaani Merilyn Ivask 56787116 juhend
T 30.aprill 11.00 Järvamaa koolinoorte MV valikorienteerumises( start Väätsa kool ) Väätsa K.Kallas 53308128 juhend
N 2.mai 10.00 Järvamaa koolinoorte MV murdmaajooksus ( U-12,U-14,U-16, U-18,U-20) Paide Vallimägi A.Siilak, K.Kitt 5249625 juhend
N 9.mai 12.00 Heategevuslik teatejooks 4.-9. kl Paide Kesklinna staadion P.Maaring 5333067 info
N 16.mai 10.00 Järvamaa koolide 1.-3. kl. jalgpalli KV P Paide Kesklinna staadion Ahto Salum 5203911 juhend  ajakava
R 17.mai 10.00 Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV Koeru KK T.Aan 5229864 juhend 
 

16.00 Järvamaa TV 10 2018/2019,3 etapp( pallivise, kettaheide, tevashüpe,600/1000m) Türi staadion L.Soom 5096812

K 29.mai 10.00 Järvamaa koolinoorte MV kergejõustikus Türi staadion V. Valang 5507562  juhend      
       
L 8.juuni 10.00 Järva 10. Suvemängud Türi vald P.Maaring 53333067 JUHEND


VAHEAEG 12.juuni - 31.august




6-7. juuni 15.00 Järvamaa TV 10 2018/2019 mitmevõistluse finaal Türi staadion L.Soom 5096812
AJAKAVA

12.-14.aug
Suvemängud "Meri ja päike" Hiiumaal Hiiumaa P.Reinfeld 5042105

N 12.sept 10.00 Koolinoorte 10. tuletõrjespordi mängud Türi staadion M.Tammepõld 5155461  juhend    
K. 18.sept 10.00 Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlus U-12, U-14 Türi linna staadion L.Soom 5096812 juhend  
N. 26.sept 10.00 Järvamaa koolinoorte sügiskross U-12,U-14,U-16, U-18,U-20 Aravete Kangrumägi R.Rohi 5225285 juhend  
R 27. sept 10.00 Järvamaa koolide 10.-12.kl. jalgpalli KV P (EKSL alagrupp) Paide kunstm. staadion V.Mets 56251081 juhend
22.-29.09 2019 Euroopa Spordinädal 2019 koolides Piret Reinfeld 5042105

T 1. okt 10.00 Järvamaa koolide 6.-9. kl. jalgpalli KV P (EKSL alagrupp) Paide kunstm. staadion V.Mets 56251081 juhend      
K 9.okt 10.00 Järvamaa maapõhikoolide 4.-5. kl. rahvastepalli KV P+T Imavere SH T.Laur 56509469 juhend
N10.okt  10.00   EKSL 10.-12.kl jalgpalli finaal RL Paide Kunstm. staadion  A.Salum 5203911  ajakava  
R11.okt 10.00   EKSL 6.-9.kl jalgpalli finaal ML Paide kunstm.staadion   A.Salum 5203911  ajakava  
T 15.okt 10.00 Järvamaa koolide 4.-5. kl.rahvastepalli KV P,T (EKSL alagrupp) E-Piim SH K.Rikk 5256576 juhend   
     VAHEAEG 21.okt-27 okt                      
T 5.nov  10.00   Järvamaa koolide 6.-9.kl saalihoki KV T+P( EKSL alagrupp) Imavere SH  T.Laur   51963823  juhend  
R 8.nov 10.00   Järvamaa koolide 1.-3.kl rahvastepalli KV T+P( EKSL alagrupp) H.Hanssoo PK  A. Põder   56220720  juhend  
13.nov 10.00 Järvamaa 3 x 3 korvpallisari 4.-5.ja 6.-7 kl. 8-9 kl, 10-12 kl T ja P E-Piim SH Robin Orgulas 53044746 info
N 14.nov 10.00 Järvamaa koolide 3.-5. kl. saalihoki KV P,T Imavere SH T.Laur 51963823 juhend
N 28.nov 10.00 Järvamaa koolide 1.-3.kl. Pallilahing P+T(EKSL piirkonna v.) Tarbja Kool K.Raidvere 53818616  juhend
 
R.29.nov 16.00 Järvamaa TV 10 2019/2020 III etapp

5249625

N 5.dets 10.00 Järvamaa 6.-9. kl. võrkpalli KV P ja T ( EKSL alagrupp) E -Piim SH P.Reinfeld 5042105 juhend
R 6.dets 10.00 3 X 3 rahvaliiga festival ( ülevabariiklik finaal) E -Piim SH Robin Orgulas 53044746 info raamatus
K 11.dets 10.00 Järvamaa koolide 10.-12.kl.võrkpalli KV ( 4P+2T)( EKSL alagrupp)  E-Piim SH Piret Reinfeld 5042105 juhend
jaan-dets. 2019 Spordimärk "Noor Lõvisüda" koolides Piret Maaring 53333067 info raamatus
Info Piret Reinfeld 5042105






Korraldaja: Järvamaa Spordiliit








U20 2000-2001 (endine J)






U18 2002-2003 (endine A)






U16 2004-2005 (endine B)






U14 2006-2007 (endine C)






U12 2008-2009 (endine D)






Koolisport
Juhendid
Õpetajad
Protokollid
Ainesektsioon