Selgusid Järvamaa 4. segapaaristurniiri võrkpallis võitjad

Pühapäeval 18. märtsil toimus 5.etapp võistlussarjast „Järvamaa 4. segapaaristurniir”
Võistlema oli tulnud 5 paari, kes pärast  nelja tunnist  mõõduvõtmist omavahel kohad jagasid.

Esimese koha saavutasid  Veiko Tihemets ja Ireen Lehtmets, kellel oli võrdselt kohapunkte
II koha saavutanud Piret Reinfeldi ja Meelis Sopi ees, kuna aga võidetud ja kaotatud punktide
 suhe oli napilt parem jäi esikoht Veikole ja Ireenile.
Kolmanda koha saavutasid seekord selle turniiri valitsejad liidrid Kadri Toom ja Ain Kanne.

Oktoobri kuust väldanud turniirile sai väärikas punkt pandud.
Kokku osales turniiril 16 erinevat võistkonda.
Järvamaa 2012.a segapaaristurniiri võitjaks  36 punktiga pärjati juba
 neljandat aastat järjest Kadri Toom ja Ain Kanne.
Selles paaris on entusjasmi, kokkuhoidu ja meeletut tahet, mis viib järjekindlale võidule.

II koha saavutas 24 punktiga Piret Reinfeld ja Meelis Sopp,
kes viimase etapiga ületasid ennast ja said jagu väga võitlusrikkas mängus Kadrist ja Ainist.
Selle võiduga aga saavutasid nad 5. etapil teise koha ja teenisid 8 kohapunkti millega astusid mööda

Ireen Lehtmetsast ja Hannes Reino Alberist. Kes viimasel etapil ei osalenud kuna Hannes
 seisis hea Järvamaa veteranide hea käekäigu eest.
23 punkti üldkokkuvõttes Hannes Reino Alberile ja Ireen Lehtmetsale  igati väärikas III koht.

Tabeli leiad siit

Võistlejaid autasustati meenetega ja sooviti mõnusat ja põnevat võrkpallihooaega,
 sest tulemas on veel enne suvepuhkust Grediti finaalid.
 Meeste esiliiga põnevad heitlused ning Järvamaa meeste ja  meesveteranide Meistrivõistlused.

Korraldajad loevad turniiri kordaläinuks, kahjuks peab tõdema, et osavõtt on jäänud napimaks kui  eelnevatel aastatel.
 Kindel on aga see, et 5. Järvamaa segapaaristurniir alustab taas sügisel.