Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

IV Järva talimängude info

Laupäeval, 11. veebruaril 2012.a kell 9.30 algavad  IV Järva Talimängud.

Viimased selle laadsed mängud toimusid 2000. aastal samuti  Aravetel.
 Mängude eesmärk on selgitada välja 2012. aasta maakonna parimad mängude programmis olevatel spordialadel:
 suusatamises, meeste korvpallis, lauatennises, kabes, males, mälumängus ja juhtide kolmevõistluses
ning parimad omavalitsused kahes grupis:
  •  kuni 2000 elaniku: Albu; Imavere, Järva-Jaani, Kareda, Koigi, Paide, Roosna-Alliku ja Väätsa vald.
  • üle 2000 elaniku: Ambla, Koeru, Türi vald ja Paide linn.

Järva Talimänge korraldab Järvamaa Spordiliit koostöös Ambla  Vallavalitsuse ja Ambla Spordiklubiga.


AJAKAVA
Kell 9.15 – 9.30 Mandaat -kogunemine ARAVETE Spordihoones
 
kell 9. 30     AVAMINE   Aravete Spordihoones

10.00    Juhtide kolmevõistlus – Aravete SH

10.15    Korvpall  -  I alagrupp Aravete SH ja II alagrupp Järva-Jaanis, kohamängud Aravete SH

10.15    Lauatennis - Ahula spordisaalis

10. 15    Kabe  - Aravete KK

10. 15    Male - Aravete KK

10. 15    Suusatamine  - Kangrumäel, start - finish Aravete Kardikeskuse juurest

14. 00    Mälumäng – Aravete KK aulas

    Mängude lõpetamine ja autasustamine Aravete KK aulas

SUUSATAMINE
Suusatamises eraldistart (int.30sek), vabatehnika
Gruppide stardijärjekord:
10.30   2 km    N14; N45
            3 km     N18; N35; M14
            5 km     N; M18; M50
          10 km    M; M40    

KORVPALL
I alagrupp –Aravete SH               II alagrupp J-Jaani võimlas            
10.30     Ambla   - Türi                   10.30   J - Jaani   - Koeru
11.30    Türi   -  Paide v.                11.00   Paide l.    - Väätsa
12.30    Paide v.  - Ambla             11.30   Koeru    -    Väätsa
                                                         12.00   J-Jaani   -  Paide l.
                                                         12.30   Väätsa   - Jaani-Jaani
FINAALID Aravete SH:                 13.00   Paide l.  - Koeru
14.00   5.-6.koht       I 3. – II 3.
14.30   III - 4. koht    I 2. – II 2.
15.00   I – II koht      I 1. – II 1.



JUHTIDE KOLMEVÕISTLUS   Aravete Spordihoones
10.00  1.võistlusala
11.00   2.võistlusala
12.00   3.võistlusala


Võitjate selgitamisel lähevad arvesse suusatamise, nelja parema spordiala ja juhtide kolmevõistluse punktid.
 Paremus selgitatakse summeeritud kohapunktide alusel.
Üldarvestusse läheb antud aladel arvesse parema võistkonna tulemus.
Spordiala võitmine annab 15 punkti, II koht – 13 punkti, III koht – 12 punkti, IV koht – 11 punkti jne.,
 alates 15. kohast saavad kõik võistlejad 1 punkti. Kõikidel aladel hoiavad arvesse mitteminevad võistlejad kohta ja punkte kinni.
Võrdsete punktide korral saab määravaks parem koht suusatamises.

Tagasi
Luubi all