Järvamaa meistrid orienteerumissprindis selgusid Koerus

Järvamaa 2011.a meistrivõistlused sprindis  toimusid 24.mail  koos Eesti Sprindikarika etapiga Koerus.
 Meeste 3,1 km ja 14 KP-ga rajal oli stardis 40 võistlejat ja kiiremateks osutusid
 Timmo Tammemäe  orienteerumisklubi Orvand ajaga 14.38, Lauri Tammemäe OK Orvand 14.57
 ja Kaur Kase OK Võru 15.40.
 Järvamaa  MV medalivõitjateks krooniti Kaarel Kallas 16.22, Jaan Tarmak 17.03 ja Argo Loo 17.22.
 Eesti Sprindikarika etapivõidu saavutasid M18 klassis Martin Sulg JOKA, M35 klassis Argo Loo JOKA
 ja M50 klassis Tauno Kure OK Kape ning Arved Mägi Türilt.
 Naiste 1,8 km ja 9 KP-ga rajal võidutses 18 konkurendi ees Eesti koondislane Kirti Rebane
 SK Saue Tammedest ajaga 10.05, järgnesid Piibe Tammemäe OK Orvand 10.42 ja Evely Kaasiku JOKA 10.53.
 Järva MV medalivõidu saavutasid Evely Kaasiku, Siret Pärtel 12.40 ja Siiri Poopuu 13.31.
 Eesti Sprindikarika etapivõiduga lõpetasid N18 klassis Eva-Liisa Roosipuu OK Orion,
 N35 klassis Heidi Sild OK West ja N50 klassis Marje Viirmann Harju KEK RSK.