Järvamaa 2010.a MV meeste korvpallis medaliomanikud on selgunud

Järvamaa 2010.a korvpalli meistrivõistluste medalimängud toimusid 24.aprillil Paide Spordihallis,
Pronksmedalimängus, olid vastamisi  kolmekordne maakonnameister Viking Window ja sel hooajal debüteerinud Kontsertlavad.
Mäng möödus vikingite dikteerimisel. Viking Window võitis avaveerandi 27:18, poolaja 50:35 ja terve kohtumise 100:85.
Selle tulemusel said Viking Window korvpallurid kaela pronksmedalid ning Kontsertlavad.ee meeskonnal tuli leppida neljanda kohaga.

Meistritiitli kohtumine, kus vastamisi kolmekordne maakonnameister Kuma ja hulgaliselt poodiumikohti saanud, kuid seni meistritiitlita Ambla,
 möödus väga tasavägiselt ja punktpunkti heitluses.
Esimesel veerandajal olid tablool mitmel korral viiginumbrid ning veerandaja võitis Ambla nelja punktiga 15:11,
teisel veerandil läks Kuma paaril korral ka juhtima, aga pooleag lõppes 29:28 Ambla paremusega.
Kolmanda veerandaja seitsmendal minutil juhtis Kuma 49:47, kuid siis suutis Ambla teha vahespurdi ja visata järjest 13 punkti.
 Kolmanda veerandi võitis Ambla 60:56. Mäng oli lõpuni tasavägine, viimasel minutil oli vahe veel kahepunktiline,
kuid lõpusekundeid mängisid kindlamalt Ambla korvpallurid ja võitsid kohtumise 82:75.
Selle tulemusega sai 14 aastat Järvamaa Korvpallimeistrivõistlustel osalenud Ambla meeskond oma esimese ja väljateenitud meistritiitli.