Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Aravete rannavolle tulemused 10.07.2009

Aravete rannavolle 2009 10.-11.juulil Aravetel, tulemused:

Segapaarid, 10 võistkonda

I          Marit Laidro, Kristo Meius             Tallinn

II         Riitta Jääskeläinen, Jorma Repo    Parikkala (Soome)

III       Katrin Murakas, Veiko Tihemets   Paide

4.         Kadri Uudeküll, Kalle Uudeküll      Aravete

I-II koha mäng Marit Laidro, Kristo Meius – Riitta Jääskeläinen, Jorma Repo                      21:16

III-4.koha mäng Katrin Murakas, Veiko Tihemets – Kadri Uudeküll, Kalle Uudeküll 21:13

M veteranid, 8 võistkonda

I          Riitta Jääskeläinen, Jorma Repo    Parikkala (Soome)

II         Eiko Tasa, Annes Sapp                    Türi/Imavere

III       Vesa Järvinen, Aksel Õunapuu       Rauma (Soome)/Aravete

4.         Ain Kanne, Mikk Kallakmaa          Järva-Jaani

PF       Riitta Jääskeläinen, Jorma Repo – Ain Kanne, Mikk Kallakmaa                                  25:22

PF       Eiko Tasa, Annes Sapp – Vesa Järvinen, Aksel Õunapuu                                               25:19

I-II koha mäng Riitta Jääskeläinen, Jorma Repo – Eiko Tasa, Annes Sapp                             25:20

III-4.koha mäng Vesa Järvinen, Aksel Õunapuu – Ain Kanne, Mikk Kallakmaa                     25:11

Mehed, 11 võistkonda

I          Aivar Kaljur, Andres Leismann       Tallinn           

II         Tarmo Salong, Andres Karindi        Tallinn

III       Kuldar Männilaan, Kristo Meius    Kiili

 4.         Tarvi Saar, Priit Simson                   Albu/Aravete

PF       Aivar Kaljur, Andres Leismann – Kuldar Männilaan, Kristo Meius                              25:14

PF       Tarmo Salong, Andres Karindi – Tarvi Saar, Priit Simson                                               25:17

I-II koha mäng Aivar Kaljur, Andres Leismann – Tarmo Salong, Andres Karindi        2:0 (21:15;21:19)

III-4.koha mäng Kuldar Männilaan, Kristo Meius – Tarvi Saar, Priit Simson               2:1(20:22;21:19;15:12)

Ambla valla MV arvestus:

 I          Hannes Sepp, Meelis Aljama                      Käravete/Aravete

 II         Romet Uudeküll, Taavi Leinart                   Aravete

 III       Marti Lepik, Marek Palandi                       Aravete

 4.         Meelis Matkamäe, Timo Matikainen        Aravete/Ambla

 

 



Tagasi
Luubi all