Eesti sise MV kergejõustikus Järvamaa sportlaste tulemused

Laupäeval ja pühapäeval (14. ja 15. veebruar) peeti Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti sisemeistivõistlused kergejõustikus, kus osalesid ka Järvamaa sportlased.

Laupäev, 14. veebruar

Meeste kolmikhüppes võttis niiöelda oma medali ära Jaanus Suvi (Kergejõustikuklubi Järvala) tulemusega 15.76 Lauri Leisi ja Jaanus Uudmäe järel. Rohkem meessportlased esimese kuu hulka ei jõudnud.

Jaanus Suvi klubikaaslane Mikk Maimann sai meeste 400 meetri jooksus aja 51,48, mis andis 7. koha.

Taavi Kaiv (Stamina Spordiklubi) oli 1500 meetri jooksus 9. ajaga 4.17,27. Martin Seetur Kultuuri- ja spordiklubist Alem oli 60 meetri tõkkejooksus 15. kohal ajaga 9,26.

Naistest sai kaks medalit Grit Šadeiko (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi). 60 meetri jooksus oli ta parim – eeljooksust tuli aeg 7,58 ning finaalis 7,57. Tema klubikaaslane Britta Jäärats oli samal alal 12. (aeg 8,27). Teise medali sai Šadeiko 60 meetri tõkkejooksus ajaga 8,66 (eeljooksus 8,81). Seekord oli medal hõbedane.

Naiste kuulitõukes oli Britta Jäärats 5. (12.96 kvalifikatsioonis ning 13.34 lõppvõistlusel). Napilt jäi finaalis välja Marit Mänd (Kultuuri- ja spordiklubi Alem), kes sai 12.07ga 9. koha.

Pühapäev, 15. veebruar

Teisel päeval sai meestest parima tulemuse Tarmo Saar (Kergejõustikuklubi Järvala) kõrgushüppes. Tulemus 2.05 andis 5. koha. Kaugushüppes oli tema klubikaaslane Jaanus Suvi 6. kohal 6.91ga. 3000 meetri jooksus startinud Taavi Kaiv kahjuks ei lõpetanud.

Naised olid teisel päeval taas edukamad. 3000 meetri käimises tõi Kaidi Kori (Kultuuri- ja spordiklubi Alem) pronksmedali 17.26,59ga. Tema klubikaaslane Triin Tiitsu oli samal alal 20.49,80ga 11. kohal. Kolmanda medali neilt meistrivõistlustelt võttis Grit Šadeiko – see tuli kaugushüppes 5.89ga. Medaliks oli pronks.