Järvamaa piljardimängijad saavutasid Eesti MV Pool-piljardis kolm meistritiitlit, kaks hõbemedalit ja kolm pronksmedalit.

Järvamaa piljardimängijad saavutasid Eesti meistrivõistlustel Pool-piljardis kolm meistritiitlit, kaks hõbemedalit ja kolm pronksmedalit.
23.-25.01 toimusid Tallinnas, Baribali piljardiklubis Eesti meistrivõistlused Pool-piljardi kolmes mänguformaadis 8-palli, 9-palli ning 14.1. Mänguexperdi piljardiklubi oli võistlustel esindatud 11 noormängijaga.
Laupäeval, 24.01 olid võistlustules 14.1 mänguformaadis juuniorid, noored, naised, tütarlapsed.
Tasavägistes võistlusmängudes juuniorite arvestuses jõudis finaali äsja 18 aastaseks saanud Timo Kera, kellel tuli ülipõnevas finaalmängus Oliver Lepaga ( Tähe Piljardikool) leppida 44 : 50 kaotusega ning hõbemedaliga. Auhinnalise kolmanda koha saavutas veel Rainer Tedre, kellel tuli tunnistada poolfinaalis Timo Kera paremust.
7.-koha saavutas Carl-Kristjan Oja.
Samal ajal toimunud Noorte võistlusturniiril saavutas 5.-koha Ken-Kaspar Kerner ning  7.-koha Kaspar Masik.
Klubi noorim 9-aastane Stella-Mai Rebane pärjati 14.1 mänguformaadi 2009 aasta Eesti Meistritiitliga tütarlaste arvestuses ning naiste üldarvestuse pronksmedaliga saavutatud 3.-koha eest.
Pühapäeva hommikul alustati võistlusmänge 8-palli mänguformaadis. Taas suutis juuniorites finaali jõuda ning hõbemedali kaela saada Timo Kera. Finaalmängus tuli seekord Keral leppida kaotusega ning tulemusega 3 : 6 kohtumises Martin Raidiga ( Annimatsi PK). Rainer Tedre saavutas 5.-koha ning Sven Semjonov ja Silvar Sikkel 7.-koha.
Noorte tasavägistes mängudes saavutas Mihkel Karu 7.-koha ning Ken -Kaspar Kerner 9.-koha. 8-palli mänguformaadis saavutas Eesti Meistri tiitli tütarlaste arvestuses taas Stella-Mai Rebane. Naiste üldarvestuses 9.-koht.
Pühapäeva pärastlõunal alustati võistlusturniire 9-palli mänguformaadis. Seekord saavutas juunior Timo Kera auhinnalise 3.-koha, kaotades poolfinaalkohtumise Tallinna Piljardispordiklubi juuniori Tanel Viigiga tulemusega 5 : 6.
Noorte arvestuses saavutas Kaspar Masik 5.-koha; Ken-Kaspar Kerner 7.-koha ning Mihkel Karu 9.-koha.Tüdrukute arvestuses saavutas Stella-Mai Rebane 9-palli mänguformaadi Eesti Meistritiitli ning naiste üldarvestuse 7.- koht.
2009 aasta Eesti Meistrivõistluste tulemused olid klubimängijatele üle nelja aasta taas saavutusterohked: klubi noorim 9-aastane tütarlaps saavutas kolm meistritiitlit ning kuldmedalit, lisaks ühe pronksmedali, Juuniorid Timo Kera kaks hõbemedalit ning ühe pronksmedali ja Rainer Tedre pronksmedali. Lisaks mitmed Juuniorite ning Noorte vanuseklassis saavutatud 5.-kohad ja 7.-kohad.
Klubi esimese pronksmedali saavutas Võrus Eesti Meistrivõistlustel juuniorite arvestuses 2005.aastal Kristjan Schumann.

Anneli Merila-  Mänguexpert Piljardiklubi juhataja.