21.jaanuaril toimus BIGBANK kergejõustiku kuldliiga I etapp

21.01.2009 peeti Tartu Ülikooli Spordihoones BIGBANK kergejõustiku kuldliiga esimene etapp. Naiste kuulitõukes sai esikoha Britta Jäärats (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi) tulemusega 12.79, mille ta saavutas kolmandas voorus.

Naiste 60 meetri jooksus sai viienda koha Grit Šadeiko (TÜASK), kes sai finaalis kirja aja 7,71 (eeljooksus 7,74). Kergejõustikuklubi Järvala neiu Krisly Viidikas oli samal alal 8,18ga kolmeteistkümnendal kohal.

Meeste parima tulemuse eest hoolitses Jaanus Suvi (KJK Järvala), kes oli kolmikhüppes 15.69ga teine. Kaugushüppes ta tulemust kolmel katsel kirja ei saanud.

60 meetri jooksus oli Mikk Maimann (KJK Järvala) kuueteistkümnes 7,35ga. Klubikaaslane Hendrik Liblik 7,36ga koht kaugemal ehk seitsmeteistkümnes.

Kavas olid ka noortealad. A-klassi neidude 60 meetri jooksus saavutas esikoha KJK Järvala neiu Grete Šadeiko 8,00ga, Andra Viidikas (KJK Järvala) oli neljas 8,34ga. Sama vanuste poiste samal alal oli Joosep Lohur neljas. Ajaks sai ta 7,53.