Eesti MV kergejõustikus A-klassi tulemused

18.01.2008 peeti Võrus Eesti A-klassi talvised meistrivõistlused kergejõustikus. Osalenud kahe spordiklubi kergejõustiklased (loe neiud) tõid koju 5 medalit.

Neidude 60 meetri jooksus võitis Grete Šadeiko (Kergejõustikuklubi Järvala) tulemusega 7,97 (eeljooksus 7,96). Kaugushüppes oli ta teine tulemusega 5.65. Esikoht jäi napi nelja sentimeetri kaugusele. Esikoha sai ka Andra Viidikas 60 meetri tõkkejooksus (KJK Järvala) – tema aeg oli 9,09. Lisaks sai Viidikas kolmanda koha 300 meetri jooksus 43,76ga.

Kolmanda esikoha tõi maakonda Kaidi Kori (Kultuuri- ja spordiklubi Alem) 3000 meetri käimises 17.44,5ga.

Teistest neidudest oli Kädy Jefanov (KSK Alem) 300 meetri jooksus 16. (47,66) ning Gerli Nool (KSK Alem) samal alal 21. (49,10).

Liis Salla (KJK Järvala) oli kolmikhüppes 13. (9.39) ja kuulitõukes 8. (10.81).

Poistest saavutas Kristjan Jäärats (Kergejõustikuklubi Järvala) 60 meetri tõkkejooksus 4. koha ajaga 8,50. 300 meetri jooksus oli ta 37,92ga kuues.

Järgmisel nädalavahetusel võistlevad Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis juuniorid ja noorsugu.