Võru Spordikeskuses toimusid Eesti B-klassi talvised MV kergejõustikus

Laupäeval peeti Võru Spordikeskuses Eesti B-klassi talvised meistrivõistlused kergejõustikus, kus osalesid oma esindustega Kergejõustikuklubi Järvala ning Kultuuri- ja Spordiklubi Alem. Kokku võitsid kaks klubi 5 medalit, neist 3 olid kuldsed.

Kaks medalit õnnestus võita nii Joosep Lohuril (KJK Järvala) kui ka Tanel Ärm'al (KSK Alem). Lohur võitis 60 meetri jooksu ajaga 7,43 (eeljooksus 7,49). Ta oli parim ka 200 meetri jooksus tulemusega 24,16.

Ärm võitis 60 meetri tõkkejooksu resultaadiga 8,58 (eeljooksus 8,62). 60 meetri jooksus oli ta kolmas 7,59ga (eeljooksus 7,56). 60 meetri jooksus sai 11. koha KSK Alem noorsportlane Tanel Takk 8,01ga.

Poiste teivashüppes oli Kaspar Aare (KSK Alem) 13. kohal 2.80ga. Mati Sulg (KJK Järvala) oli kuulitõukes 13.62ga neljas.

Neidude ainukese medali eest hoolitses KSK Alemi neiu Birgit Ruisu 2000 meetri käimises. Teise koha andis tulemus 11.42,2.

Kuulitõukes oli Ruisu klubikaaslane Kristiina Kurvits 8.94ga 12. kohal.

Täna võistlevad Võrus A-klassi sportlased.