Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

Aravete RANNAVOLLE 2008 tulemused

11.-12. juulil  toimus Aravetel Rannavolle rahvusvaheline turniir

Kokku osales 21 võistkonda (12 meeste ja 9 veteranide grupis).

            Mehed
                 I   Aivar Kaljur, Andres Leismann         Tallinn
                 II Argo Ojamäe, Juhan Rohula              Aravete 
                                                                    Finaali tulemus 26:24

                 IIIAndres Karindi, Indrek Raig              Tallinn
                 4. Priit Simson, Urmo Lepamets             Aravete
                                                                     Pronksimängu tulemus 25:21

                 5. Maksim Butshenkov, Roman Krõlov   Tapa
                     Raimo Turtiainen, Jorma Repo           Taipalsaari
                 7. Taavi Leinart, Romet Uudeküll            Aravete
                     Stas Sidorov, Roman Gavrilov           Tapa
                 9. Rauno Tikko, Hannes Sepp                Aravete
                     Martin Tamlak, Aksel Õunapuu          Aravete
                 11. Meelis Matkamäe, Timo Matikainen   Aravete
                      Marti Lepik, Raido Ruse                    Aravete

             M veteranid + segapaarid
                  I   Jorma Repo, Riitta Jääskeläinen             Taipalsaari
                  II  Raimo Turtiainen, Anne-Mari Turtiainen  Taipalsaari
                                                                        Finaali tulemus     21:16

                 III Eiko Tasa, Annes Sapp                    Türi/Imavere
                 4.  Ain Kanne, Mikk Kallakmaa              Järva-Jaani 
                                                                   Pronksimängu tulemus  21:15

                 5. Ilpo Hulkkonen, Vesa Järvinen           Taipalsaari/Rauma
                    Aksel Õunapuu, Heldur Rausberg        Aravete/Paide
                 7. Aarne Aljama, Kalle Uudeküll             Aravete
                    Pasi Martin, Timo Hakkarainen            Taipalsaari
                 9. Pekka Hulkkonen, Risto Viiru              Taipalsaari



Tagasi
Luubi all