Toimus 23. korda rahvaspordiüritus "Paide Kevad 2008"

25. mail toimus Paide linna keskväljakul juba 23. korda rahvaspordiüritus „Paide Kevad 2008“, kus võisteldi võrkpallis, males ja rahvastepallis.

Võrkpallivõistkondi saabus kohale 31, kes kõik erinevates alarühmades oma oskusi näidata said. Meeste võitjaks tuli teist aastat järjest Türi Võrkpalliklubi ja naiste seas oli edukam võistkond Sanlux. Meesveterane oli saabunud 4 ja kõige paremaks osutus Väätsa SK. Naisveteranide hulgas võitis esikoha KSK Alem.

Male turniiri võitis Tarvo Piip. Laste rahvastepallis võistlesid omavahel Kohila VK, Türi Gümnaasiumi ja Paide Gümnaasiumi poisid. Poiste võitjaks tuli Türi Gümnaasiumi võistkond, õpetaja Merle Vantsi. Tüdrukute rahvastepallis osales 4 võistkonda: Kohila Võrkpalliklubi, Türi Gümnaasium, Paide Ühisgümnaasium ja Paide Gümnaasium. Võitjaks osutus Paide Ühisgümnasiumi esindus, õpetaja Elle Tikker.

Naised:

I koht Sanlux (Raili Sõna, Kristiina Abel, Laidy Lainoja, Merle Kõrgemäe, Kristel Uusväli)

II koht Vastased (Kristi Nõlvak, Helina Karvak, Teele Liblik, Kati Kongi)

III koht Arens Mööbel

Mehed:

1. Türi VK ( Marko Vantsi, Virko Vantsi, Indrek Ohu, Ilmar Mõttus)

2.Särevere  (Raigo Tatrik, Kristo Meius, Mihkel Sepp, Erki Meius)

3.ATO SK

Tüdrukud (U-14):

I koht Kohila VK I (Katleen Kangur, Kelli Aunpuu, Hanna-Loore Õunpuu, Ragne Hindrimäe, Kaisa Högren)

II koht Paide VK

III koht Kohila VK II

Poisid (U-14):

I koht SA Põltsamaa Sport (Kaarel Põldmaa, Märt- Hendrik Olm, Taavi Arula, Mikk Kesküla)

II koht Türi VK

III koht Hiiumaa VK

Meesveteranid:

I koht Väätsa SK ( Hannes-Reino Alberi, Janis Rohtjärv, Viljo Jüristo, Uno Lukas) parim mängija Janis Rohtjärv.