Järvamaa kabetajad võistlesid edukalt

24. - 27. aprillini toimusid Sangastes Eesti 52. meistrivõistlused 64 ruudu kabes.

Järvamaa Kabeklubi oli meistrivõistlustel esindatud nelja kabetajaga. Naiste arvestuses võitis Piret Viirma teise ning Marge Joarand kolmanda koha (mõlemad 8 punkti). Esikoha võitis 12 punktiga Lasnamäe MKK esindaja Kaari Vainonen.

Meeste hulgas käis paremate kohtade pärast võitlus Järvamaa ja Hiiumaa kabetajatel. Esikoha teenis Arvo Rist Hiiumaalt (12 punkti), kellele järgnesid võrdsete 11 punktiga Ain Rool (Järvamaa Kabeklubi) ja Raivo Rist (Hiiumaa KK). 10 punkti ning 4. koha sai Järvamaa kabetaja Andrus Tull.