Paide-Järva U-15 neiud noppisid Eesti MV hõbemedali ja parimate mängijate tiitlid

11. aprillil Imaveres toimunud Eesti meistrivõistluste play-offides olid kullajahil Tamsalu EBE ja Paide - Järva neiud.

Esimene ning teine veerandaeg ei kulgenud Paide-Järva neidudele rõõmustavalt. Kolmandale veerandajale mindi kaotusseisus 3:0. Viimasel veerandajal visati kaks väravat- autoriteks Eneli Väli ja Katre Keller. Kohtumine lõppes seisuga 4:2 Tamsalu EBE kasuks.

Eesti parimaks ründemängijaks U-15 tütarlaste arvestuses tunnistati Paide-Järva mängija Eneli Väli ning parimaks kaitsemängijaks Katre Keller.

Võistkonna treener Taiga Laur jäi tüdrukutega rahule: "Enamus neide on saalihokit regulaarselt harjutanud vaid ühe aasta. Seetõttu ei saa nõuda neilt täna tehniliselt väga head taset. Kuna võistkonnas on erinevates omavalitsustes elavaid noori, siis on logistiliselt väga keeruline koos trenni teha. Mängupildis annab aga selgelt tunda, et kokkumäng vajab rohkem aega ja harjutamist.Tänases mängus oli meie võistkonnal ka palju ebaõnne-viskeid väravatele oli enam, kui vastastel, aga väravani jõuti vaid kahel korral.Sellegipoolest oli neiud tublid-sel aastal hõbe, järgmisel kuld!"

Võistkonnas mängisid: Katre Keller, Kadri Kuriks, Kertu Jätsa, Heleri Müller, Meriliis Tjurina, Anni Ammer, Eneli Väli-Roosna, Catlin Tammi, Kristi Juhanson, Helen Truska, Hele-Riin Metsalu, Mirjam Tamp, Geelika Luik. Võistkonda kuuluvad noored Koeru, Paide, Roosna-Alliku, Türi ja Kareda valdadest ning Paide linnast.

U-15 Eesti meistrivõistlused toimusid esimest hooaega. Vanusegrupi mängude põhikorraldajateks olid Eesti Saalihoki Liitu kuuluvate klubide treenerid Taiga Laur (Paide-Järva) ja Riive Tamm (Tamsalu EBE).