Paide-Järva saalihokinaiskond mängib pronksmedalile

5. aprillil toimus Paide-Järva saalihokinaiskonnal Tapa spordihoones teine mäng poolfinaalkohtumisest Jäneda naiskonnaga. Esimest ja teist veerandaega Paide-Järva juhtis 3:0, kolmandaks veerandajaks aga väsiti ning hakati eksima. Iga viga karistati väravaga ning kohtumine lõppes seisuga 4:3 Jäneda naiskonna kasuks. Eelmine mäng kaotati samuti Jänedale napilt 5:4. Võistkonna treener Taiga Laur ütles, et naiskond tegi väga hea mängu. "Jäneda on tehniliselt meist üle, võitluses palli pärast olime võrdsed."

Väravateni jõudsid Helen Ojala (2 väravat) ja Inga Saik. Parima mängija tiitel anti väravavaht Heli Kiristale. 19. aprillil on Paide-Järva naiskonnale pronksimängus vastaseks Tamsalu EBE. Kohtumine toimub Jõgeva Spordihoones.

Naiste meistriliiga finaalis kohtuvad Saku I ja Jäneda.