U-13 noormehed võitsid Eesti saalihoki MV pronksmedali

4. aprillil toimusid Tapal U-13 noormeeste võistkondade play-offid. Võistlusele pääsesid põhiturniiri kuus paremat. Paide-Järva poiste esimeseks vastaseks oli Ferrata Tallinnast. Tasavägine ja võitluslik mäng lõppes Paide-Järva võistkonna võiduga 6:5. 4 väravat viskas Santeri Sapp ning 2 Erki Vellamaa. Resultatiivsed söödud andsid Raigo Hõim ja Rasmus Provornikov.

Poolfinaalis oli vastaseks Jäneda võistkond. Esimesel veerandajal läksid Paide-Järva mängijad juhtima, kuid teisel veerandajal ei suudetud tempot enam hoida ning mäng lõppes seisuga 8:3. Teises mängus viskasid väravad Santeri Sapp, Morten Pihlak ja Erki Vellamaa. Resultatiivsed söödud andis Rasmus Provornikov.

Pronksimängus kohtuti Jõgeva Tähe võistkonnaga. Esimesel veerandajal tegid Paide-Järva noormehed ülihea mängu ning teisele veerandajale mindi neljaväravalises eduseisus. Teisel veerandajal andis väsimus tunda ning Jõgeva võistkond suutis end peaaegu järgi rebida. Paide-Järva noormehed aga võitlesid lõpuni ning mängu seis jäi 8:6 Paide-Järva kasuks. See tähendas pronksmedalit Eesti meistrivõistluste U-13 arvestuses.

Viimases kohtumises viskasid väravad Kristo Kams, Elar Luht (2 väravat), Santeri Sapp, Morten Pihlak (4 väravat) ja Erki Vellamaa. Head söödud andsid Kristo Kams, Rasmus Provornikov, Erki Vellamaa, Santeri Sapp.

Eesti Meistrivõistluste pronksimeeskonnas mängivad: väravavahid Ott Sulbi ja Kaspar Kasemetsa, väljakumängijad Lauri Such, Elar Luht, Erki Vellamaa, Raigo Hõim, Kristo Kams, Santeri Sapp, Jan Velin, Morten Pihlak, Hanno-Bert Merisalu, Kevin Keerles, Jaagup Jõe, Rasmus Provornikov ja Raigo Lokotar. Võistkonna treener on Taiga Laur.