Järvamaa Spordiliit
 
 
Spordiliit Kalender Spordialad Koolisport Parimad sportlased Treenerid Spordirajatised Galerii Kontakt
 
 

EMSL Jõud meistrid raskejõustiku aladel selgunud!

29. märtsil selgusid Türil Eestimaa Spordiliit Jõud meistrid kreeka-rooma ja vabamaadluses, sangpommi mitmevõistluses ja klassikalises tõstmises.

TULEMUSED:

VABAMAADLUS:

42 kg
1. Kevin Rein, Põlvamaa
2. Ivo Rosin, Jõgevamaa
3. Taivo Kalvik, Järvamaa

46 kg
1. Ahti Pärnsalu, Jõgevamaa
2. Andre Smilinoff, Jõgevamaa

50 kg
1. Ander Vaher, Jõgevamaa
2. Jaanus Rõõmussaar, Pärnumaa
3. Aleksis Kattai, L.-Virumaa
3. Marko Teeäär, Järvamaa
5. Karl Kütt, Jõgevamaa
6. Hannes Maal, Pärnumaa

55 kg
1. Ardi Andruse, Jõgevamaa
2. Dmitri Gorjusko, L.-Virumaa
3. Kauri Mitt, Pärnumaa
3. Tõnis Rosenberg, Jõgevamaa
5. Siim Salomon, Põlvamaa
6. Hannes Käärik, Põlvamaa

60 kg
1. Olav Surva, Põlvamaa
2. Karol Pert, Pärnumaa
3. Marten Rohelpuu, Viljandimaa
4. Rauno Roosipuu, L.-Virumaa

66 kg
1. Kaarel Aupaju, L.-Virumaa
2. Tiit Tiitson, Põlvamaa
3. Jürgen Silling, Pärnumaa
3. Aavo Olgo, Jõgevamaa
5. Kaupo Kütt, L.-Virumaa
6. Rainer Altmäe, L.-Virumaa
7. Kirill Pljusnin, L.-Virumaa

74 kg
1. Toomas Tammik, Järvamaa
2. Hergo Andruse, Jõgevamaa
3. Taavi Tikerpalu, Järvamaa
3. Margus Soome, Raplamaa
5. Argo Mitt, Pärnumaa
6. Peedu Perner, Pärnumaa
7. Artjom Pogosjan, L.-Virumaa

84 kg
1. Sven Tropp, Järvamaa

2. Kaido Rebane, Jõgevamaa
3. Taavi Tähemaa, Põlvamaa
3. Trifon Sedõh, Põlvamaa
5. Elari Piksar, L.-Virumaa
6. Tanel Anton, Viljandimaa
7. Sergei Rumjantsev, L.-Virumaa
8. Virgo Vaible, Jõgevamaa
9. Roman Sviridov, L.-Virumaa

96 kg
1. Meelis Sillat, Viljandimaa
2. Raul Pärnasalu, Jõgevamaa
3. Joosep Mölder, Jõgevamaa
3. Mihkel Iljin, Järvamaa
5. Imre Kull, Raplamaa
6. Janari Kasemets, Pärnumaa

120 kg
1. Neeme Jaanson, Järvamaa

2. Martin Kingumets, L.-Virumaa
3. Kristo Kiik, Järvamaa
3. Andrus Kohv, Jõgevamaa
5. Aldar Pärn, Pärnumaa
6. Arnis Hank, Põlvamaa

Maakondlik paremusjärjestus: 1. Jõgevamaa 2. L.-Virumaa 3. Järvamaa 4. Põlvamaa 5. Pärnumaa 6. Viljandimaa 7. Raplamaa 8.-11. Läänemaa, Saaremaa, Tartumaa, Valgamaa

KREEKA-ROOMA MAADLUS:

42 kg
1. Taivo Kalvik, Järvamaa
2. Ivo Rosin, Jõgevamaa

50 kg
1. Ander Vaher, Jõgevamaa
2. Aleksis Kattai, L.-Virumaa
3. Jaanus Rõõmussaar, Pärnumaa
4. Aimar Pikk, Tartumaa
5. Fred Heimuell, Läänemaa

55 kg
1. Dmitri Gorjusko, L.-Virumaa
2. Kauri Mitt, Pärnumaa

60 kg
1. Joel Jaska, Tartumaa
2. Karol Pert, Pärnumaa
3. Erik Kapsi, Pärnumaa
4. Marten Rohelpuu, Viljandimaa

66 kg
1. Ando Lehtmets, Läänemaa
2. Kaarel Aupaju, L.-Virumaa
3. Rainer Altmäe, L.-Virumaa
4. Kaupo Kütt, L.-Virumaa
5. Jürgen Silling, Pärnumaa

74 kg
1. Silver Tõgen, Tartumaa
2. Margus Soome, Raplamaa
3. Argo Mitt, Pärnumaa
3. Kleron Kiirend, Saaremaa
5. Artjom Pogosjon, L.-Virumaa
6. Peedu Pernur, Pärnumaa

84 kg
1. Veiko Proovel, Tartumaa
2. Siim Mäe, L.-Virumaa
3. Margus Umda, Läänemaa
3. Aivo Kuusmaa, Saaremaa
5. Vahur Steinberg, Pärnumaa
5. Sergei Rumjantsev, L.-Virumaa
7. Elari Piksar, L.-Virumaa
8. Roman Sviridov, L.-Virumaa
9. Mihkel Rand, Saaremaa

96 kg
1. Ardo Arusaar, Raplamaa
2. Carel Kant, Tartumaa
3. Imre Kull, Raplamaa
3. Vladimir Vesselovski, Tartumaa
5. Evo Saar, Valgamaa
5. Janari Kasemets, Pärnumaa
7. Herki Meeles, Saaremaa

120 kg
1. Madis Sihimets, Raplamaa
2. Endel Uppin, Valgamaa
3. Aldar Pärn, Pärnumaa

Maakondlik paremusjärjestus: 1. Pärnu 2. L-Virumaa 3. Tartu 4. Rapla 5. Lääne 6. Saare 7. Jõgeva 8. Valga 9. Järva 10. Viljandi

SANGPOMMI MITMEVÕISTLUS:

Noored kuni 75 kg
1. Kuldar Kark, Järvamaa
2. Siim Saarmets, Järvamaa

3. Mihkel Poom, Pärnumaa
4. Rein Lehtmets, Järvamaa
5. Ranno Sammpere, Jõgevamaa
6. Martin Kanarbik, Järvamaa
7. Heiti Bublik, Pärnumaa
8. Kristo Toomsoo, Pärnumaa
9. Rein Lehtmets, Järvamaa

Noored +75 kg
1. Mattias Viljamaa, Jõgevamaa
2. Raido Tammleht, Järvamaa
3. Andreas Sapas, Järvamaa

4. Karl Sutt, Pärnumaa
5. Rauno Pääsuke, Pääsuke

Mehed kuni 60 kg
1. Alvar Roos, Järvamaa

Mehed kuni 65 kg

1. Heino Põldoja, Jõgevamaa

Mehed kuni 70 kg
1. Kalle puss, Järvamaa
2. Enno Tiits, L.-Virumaa

Mehed kuni 75 kg
1. Jaanus Kutsar, Tartumaa
2. Ain Kurs, Jõgevamaa

Mehed kuni 80 kg
1. Madis Tähiste, Pärnumaa
2. Hillar Uudevald, Tartumaa

Mehed kuni 90 kg
1. Ruben Poljakov, Tartumaa
2. Valdi Killing, Pärnumaa
3. Janno Juns, Järvamaa
4. Ülo Kuusk, Jõgevamaa

Mehed +90 kg
1. Andres Metjer, Jõgevamaa
2. Aare Kabel, Järvamaa
3. Endel Taro, Tartumaa
4. Kuido Killing, Pärnumaa

Maakondlik paremusjärjestus: 1. Järvamaa 2. Pärnumaa 3. Jõgevamaa 4. Tartumaa 5. L.-Virumaa

KLASSIKALINE TÕSTMINE:

-56 kg
1. Andres Vaet, Pärnumaa
2. Indrek Jürise, Viljandimaa
3. Allar Lelumees, Järvamaa
4. Roman Sahhalevits, I.-Virumaa
5. Kristo Kalmo, Pärnumaa

- 62 kg
1. Raidal Püll, Tartumaa
2. Heigo Liik, Valgamaa
3. Aivar Kõva, Viljandimaa
4. Ranno Jalast, Järvamaa
5. Rauno Karro, Tartumaa
6. Henri Rebane, Viljandimaa
7. Sander Gorgiseli, Tartumaa

- 69 kg
1. Janek Nurmeots, Viljandimaa
2. Argo Ilm, Järvamaa
3. Ragnar Moorast, I.-Virumaa
4. Fred Uudik, Viljandimaa
5. Sander Loos, Tartumaa
6. Reivo Keng, Viljandimaa
7. Rauno Uusleer, Järvamaa
8. Andres Blasko, I.-Virumaa
9. Gert Velk, I.-Virumaa

- 77 kg
1. Ain Pent, Järvamaa
2. Kert Ustav, Tartumaa

- 85 kg
1. Martin Metsma, Järvamaa

2. Rein Annuste, Pärnumaa
3. Darvi Jalast, Järvamaa
4. Martin Lind, Tartumaa
5. Janek Baabut, Tartumaa

- 94 kg
1. Andres Allsalu, Pärnumaa
2. Jaanus Hiiemäe, Tartumaa
3. Lydon Mürgimäe, Tartumaa

- 105 kg
1. Urmas Treier, Tartumaa
2. Vello Puusalu, Tartumaa

105 +
1. Kaido Kook, Tartumaa
2. Raimo Kivi, Järvamaa

Maakondlik paremusjärjestus: 1. Tartumaa 2. Järvamaa 3. Viljandimaa 4. Pärnumaa 5. Ida-Virumaa 6. Valgamaa



Tagasi
Luubi all