Koerus peeti EMSL Jõud MV lauamängude mitmevõistluses

29. märtsil toimusid Koerus Eestimaa Spordiliit Jõud 2008. aasta meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses.

Järvamaa lauamängurid saavutasid võistkondlikult Pärnumaa järel ning Raplamaa ees teise koha. Esikoha võitis järvamaalastest naised 55+ klassis võistlev Helga Vasemägi. 2. koha teenis kuni 54. aastaste naiste seas Mari-Liis Mölter. Samas klassis lõpetas Julia Aleknavitsjute 6. ja Teini Noormann 7. kohaga.

Kuni 59. a meeste hulgas võitis 3. koha Urmas Virves. Mati Suun oli 11., Tauno Jõgiste 13. ja Dinis Suun 18. koha vääriline. Mehed 60 - 69. a tõi Järvamaale kolmanda koha punktid Jaan Rohtsalu.